reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Do Dagi...............
CZeść, cieszę sie że zdecydowałaś sie na Meridie, mam nadzieje że tobie również pomoże.Niestety, ale pudełka nie mam. Ulotke moge ci wysłać mailem, tylko podaj mi swój adres.
To duża okazja kupić MERIDIE za 150 zł., i to na dodatek całe opakowanie.Najpierw upewnij sie czy tabletki pochodzą z pewnego żródła, bo w dzisiejszych czasach można wszystko można podrobić.Na początek proponowałabym ci kupić połowe opakowania tych tabletek, czyli 15.Wiem że na niektórych MERIDIA 10 nie działa, i zaczynają odrazu od 15, nie twierdze że w twoim przypadku też tak będzie, ale jeśli nie masz pewnego żródła to lepiej na początek kup połowe opakowania.Ja w aptece bez problemu tak kupuje.
CZekam na twój adres, pozdrawiam i życzę powodzenia!!!!!!!!
 
reklama
Tak to jest jak ktoś mało odpowiedzialny trafi nie tam gdzie trzeba, no ale widocznie JAPIERDZIELE ma jakies kompleksy i problemy na tle psychicznym. W sumie mało śmieszne to co napisał/a ale mniejsza o to. Nie ma co wchodzić z taką osobą w dyskusje bo to sie mija z celem. Zauważyłam że chyba jest tu jakaś osoba która co jakis czas próbuje prowokować na różnych wątkach ale chyba jedynie IGNORANCJA jest tu na miejscu.

Pozdrawiam wszystkie tłuściutkie mamy :)
 
Bo widzisz Martynko temu komuś chodzi o zwykła prowokację abyśmy teraz to mówiły że ta osoba jest wstrętna i wogóle. A ja się tam tym nie przejmuję. Bo do tłuściochów nie nalężę,a to że chciałabym schudnąć jakieś 7 kilo to jest inna sprawa :) Wiesz nie każdy może zrozumieć, ze czasami zwykły wysiłek fizyczny nie pomaga zeby schudnąć, ani też ze nie każdy ma czas na siłownie, ja pomomo spacerków dzień w dzień i krzątania sie w domu niestety nie chudnę no ale jak taki ktoś może to zrozumieć.

No ale sama widzisz - prowokacja działa :)
 
To wszystko jest chore :) Pewnie że nalezy słuchać własnego organizmu, ale ja zauważyłam że na przykład musze ograniczyć ilośc sporzywanych słodyczy, bo dzieki nim wyglądam jak wyglądam :) Troche przydługi ten artykuł, ale wydaje mi sie że ten Pan nie do końca ma racje. Zdrowy tryb życia jest ważny i zmiana nawyków żywieniowych też. Watpie żeby ktoś "wsłuchany"w głos swojego żołądka opychająć sie golonką z piwem, nie nabrał za jakiś czas gigantycznej wagi. I co ma jeść ta golonkę tylko dlatego że lubi i że żółądek mu tak podpowiada ??? Coś nie tak, ja uznaję umiar w jedzeniu, niestety ograniczenie słodyczy i w miare możliwości ruchliwy tryb życia. Ja jak w pracy siedziałam i obsługiwałam klientów w biurze to chcąc nie chcąc nie obżerałam sie tyle co teraz. I miałam więcej ruchu. Niestey dorobiłam sie w międzyczasie samochodu i mój tyłeczek go polubił i troche się wpasował w fotel. Nie należę tez do osób co się poświęcą i będą przez tydziń nic nie jesć, ja musże jeść i uważam jedzenie za czystą przyjemność. ale z umiarem :) wszystko z umiarem :)
 
Ja też nie zgadzam się z tym panem. Gdybym słuchała swojego brzucha, to wyglądałabym, jak hipopotam ;D Niestety trzeba sie ruszać i zmienić nawyki żywieniowe, ale nie na okres diety, tylko na całe życie :( A słodycze powinno oglądać się na wystawie sklepów... :p
 
Dziewczyny mają rację (niestety), gdybym słuchała swojego żołądka, to pewnie przez tydzień jadłabym wyłącznie czekoladę, a jak bym już miała dosyć, to przez następny miesiąc jadłabym samo smażone - frytki, placki, mięsko i inne takie, najbardziej tuczące i niezdrowe rzeczy... no i widok potem nie byłby ciekawy...
pozdrawiam
nikita
 
He he ja mam pryszcze na brodzie i nie mogę sie ich pozbyć, pewnie tez lubią czekoladkę :)
Ale swoją drogą ja nie stosuję żadnych diet i nie będe bo to co tam pisze to mnie przeraża, owszem jak mam dużo zajęć to czasami nie pamiętam o jedzeniu a jak siedziałam teraz przez zimę większość czasu w domu to sie nazbierało tego tłuszczyku. Wydaje mi sie też ze wszystko zależy od figury, jezeli kobieta zawsze była szczypła to i po porodzie taka będzie, a te co mają zaokrąglone kształty to trudniej lub nawet wcale nie wracają do poprzedniej wagi, oczywiście nie chce uogólniać bo wiadomo każda z nas jest inna. Jedne po urodzeniu dziecka potrafi aznaleść czas na wszystko, na gimnastykę na pływanie, na czytanie i na latanie po sklepach, a są takie mamy że zanim minie im depresja poporodowa, zanim sie przyzwyczają do innego trybu życia to moga sie nabawić kilogramków. No niestety jedno jest pewne jeżeli chcemy schudnąć to musimy sie wziać za to teraz bo niestety z wiekiem będzie coraz gorzej :)
 
witam, mam pytanko do tych dziewczyn które brały Merida!!!
Chciałabym wiedzieć czy jesli kobieta bierze te tabletki a potem chce zajść w ciąże.. to czy to nie będzie miało jakiegoś negatywnego działania na drugie dziecko???
Bo zastanawiam sie nad tymi tabletkami.. ale za jakieś 2-3 lata będziemy chcieli mieć drugą dzidzie.. czy to przypadkiem nie zaszkodzi?!?!
 
Cześć. ja na meridi schudłam kiedyś 11 kg, ale po ciąży przytyłam chetnie kupiłabym znów meridie ale nie mam jak załatwić recepty:( pozdrawiam
 
reklama
Ja kupiłam L-karnitynę i Bio C.L.A. - wydałam 40zł. Trzymam dietę i codziennie ćwiczę. Dam znać, jakie skutki. ;)
 
Do góry