reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
substytutem meridi są tabletki o nazwie adipex ja wprawdzie jeszcze nie rodziłam dzieci ale mam nadwage i bardzo chciałam się jej pozbyc. Walcze z tym od miesiąca i schudłam 5 kg biorąc adipex. Problem jest w tym że nie dostaniesz go w aptece , jest to lek pochodzenia Czeskiego i tylko tam go dostaniesz ja go kupiłam przez internet i miesięczna kuracja kosztuje 80 zł . No oczywiś cie też trzeba ćwiczyć i patrzyc na to co się je. Jesli będziesz miała jakieś pytania pisz mart10@interia.pl. Pozdrawiam Magda
 
Ja też myślę, że nie ma co dziewczyny od początku się faszerować jakimiś pigułami, tylko trochę silnej woli w to włożyć, . A już wogóle tabletki tego typu, z Czech( to prawie jak spirytus z Rosji- ja bym tego nie przełknęła ;)), które niewiadomo co tak naprawdę zawierają.
Martyna, a jak to u Ciebie??? Już 2 miesiące po porodzie, czy waga sama spada przy karmieniu??? A figura??? OPisz proszę jak możesz jaak to u Ciebie i inne dziewczyny, które urodziły niedawno , piszcie, czego możemy się spodziewać???? ;D
 
Po tygodniu ćwiczeń, diety, brania L-karnityny i Bio C.L.A ubyło mi na wadze 2 kilo. Czuję się lżejsza i nie ustaję w staraniach o ładną sylwetkę. Spodnie nie są już opiete ;D Dam znać za tydzień, jak dalej przebiegają moje tortury. ::)
 
U mnie stepper sie kurzył przez 3 lata, aż mi mąż wjechał na ambicje. ;) Teraz dzień bez steppera jest dla mnie stracony. Ćwiczę na nim wytrwale do tego stopnia, że pomału sie rozlatuje i myslę o zakupie rowerka treningowego. Stepper ostatnio jest więcej spawany niz "ćwiczony." ;D
 
Czesc dziewczyny!
Ja przy pierwszej ciązy przytyłam 20 kg, intensywne cwiczenia i diety nie przynosily efektow, popadlam w ogromna depresje:(
Ktos znajomy poradził wizyte u lekarza rodzinnego.
Zaraz przy wejsciu, lekarza zainteresowała moja pogrubiona szyja( pomyslalam sobie ze poprostu jestem gruba i to tłuszcz).
Dostałam skierowanie na badania TSH, T-3, T-4. Okazało sie, ze mam ponad 50- krotnie przekroczone normy i co za tym idzie ostra niedoczynność tarczycy.Byłam załamana :(
Natychmiast dostałam skierowanie do poradni leczenia chorób tarczycy, i tak juz lecze sie 5 lat.Leki bede musiala przyjmowac do końca zycia.
Lekarz polecał mi Meridie, nie skorzystałam bo diety i cwiczenia zaczely przynosic efekty kiedy przyjmowalam leki na niedoczynnosc tarczycy.

Dziewczyny, zanim zaczniesie sie katowac dietami i wydawac kase na leki odchudzajace przebadajcie sie!!!!!!

Pozdrawiam :)
 
reklama
Anika1982 myślę, że o takie komentarze nikt ciebie na tym forum nie prosi. Własnie na takie odpowiedzi jak napisała Oliwia liczymy tutaj, bo niejedna dziewczyna, która walczy z tuszą nawet nie ma pojęcia, że otyłość może być spowodowana przez niedoczynność tarczycy. A to, czy kogoś stać na Meridię, czy nie to jesgo indywidualna sprawa. Dla mnie Oliwia jest bohaterką, bo niejedna z nas poszłaby na łatwizne i cieszyłaby się, że lekarz da jej receptę na te drogie tabletki, a Ona mimo wszystko na własną rękę walczy z kilogramami. I dla mnie Oliwia jest wzorem do naśladowania, a ty jak masz zamiar pisac takie posty to na drugi raz się zastanów.
anika1982 pisze:
jestes zazdrosna dziewczynko bo ciebie na te tabletki nie stac!!!heeeeee
bo to jest strasznie żałosne. Mnie stać na te lekarstwa bez problemu, ale po co mam się truć, wolę tak jak Oliwia ćwiczyć i zmienić dietę bo to procentuje na przyszłość!!!!!!!!!
 
Do góry