reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Jadłam jak zwykle ale mniej, bo nie miałam takiego apetyta jak zwykle z powodu pigułek i oczywiście ćwiczenia fizyczne. Ale utrata wagi może być mniej lub bardziej szybka w zależności od metabolizmu każdej osoby,to również należy wziąć pod uwagę.Życzę ci powodzenia!;)
 
reklama
Może warto byłoby dowiedzieć się w tym temacie wśród specjalistów. To może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie ;)
 
Witam, ja też byłam w tej sytuacji, przytyłam w ciąży 20 kg i mogę powiedzieć że utrata wagi jest czasem ogromnym wysiłkiem, dla mnie to tak. Szukając odpowiedzi znalazłam tutaj "all-generic-meds.com" - Hoodia P57. Aby schudnąć naturalnie, skutecznie i przede wszystkim przez długi czas to trzeba stosować te pigulki. Nie mówię, że ta metoda jest najlepsza, nawet warto spróbować. Z ich pomocą straciłam 16 kg za 3 miesięcy. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże komuś!;):)
Nie moge tych tabletek znalezc [emoji22]
 
naprawdę wierzycie, że jakieś tabletki są w stanie odwalić za Was całą pracę przy odchudzaniu? Samo się nie przytyło więc i samo się nie schudnie. Przecież to oczywiste, że trzeba się ruszać, uprawiać jakąś aktywność, chociażby zumbę czy jeździć na rowerze, a do tego racjonalnie się odżywiać. Nie znam żadnych tabletek, które w magiczny sposób sprawią, że się schudnie. Na wielu forach huczy o różnych tabletkach, ale to są tylko nic nie wnoszące reklamy. Znacie kogoś, kto naprawdę schudł na tabletkach? Ja nie znam, a znam mnóstwo osób, które się odchudzają i próbują pozyć się tłuszczu ze swojego organizmu
 
To prawda, tabletki nie pomogą. Tylko dieta i sport. Ja na przykład zapisałam się na treningi EMS, nie mam dużo czasu bo muszę się zajmować córeczką ale przy tych treningach wystarczy 20 minut tygodniowo i rezultaty takie jak po kilkugodzinnym treningu na siłowni :) jeśli jesteście z Krakowa to polecam InTime20, można się zapisać na próbny trening i zobaczyć jak to wygląda :)
 
hej, jestem Marta. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczęłam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Przyznam się że zażywałam też wcześniej wspomnianą sibutraminę. Mogę potwierdzić, że zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając duży zastrzyk energii. Żadnych niepożądanych skutków ubocznych nie miałam. Nie chcę zaśmiecać tematu więc jak macie pytania to piszcie na maila marta.jawor@o2.pl
 
Ja polecam pójście do dietetyka. Dobrzy specjaliści są w Projekcie Zdrowie. Byłam u nich i naprawdę mogę polecić. Mam problemy z tarczycą, więc zależało mi, aby trafić do kogoś dobrego, doświadczonego, kto podejdzie do mnie w pełni indywidualnie. Właśnie przez tarczycę nie mogłam sama schudnąć. Teraz z pomocą dietetyka jest znacznie lepiej. Tracę kilogramy, odżywiam się świadomie. Osobiście uważam, że jeżeli chce się zdrowo chudnąć to wizyta u dietetyka jest najlepszym krokiem do zmian.
 
reklama
Przede wszystkim nie szybko tylko na stałe. A to się nie łączy... Najzdrowiej jest chudnąć 0,5 kg na tydzień, żeby nie było efektu jojo. Do tego ruchu. No niestety ale nie ma drogi na skróty.
 
Do góry