reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Pomaga picie zielonej herbaty, w dużych ilościach i najlepiej sypana. Sprawdzony sposób mojej siostry:tak:

Jak potrzebuje szybko schudnac to siedzi pare dni na zielonej herbacie z miodem i cytryna:tak::-)

p.s. ja przed ciążą ważyłam 46kg! Obecnie (16 mies. po porodzie ważę 53-55, co mnie ogromnie cieszy!!!:tak:)
 
reklama
Ja również schudłam 20 kg ale w dwa miesiące a wszystko dzięki karmieniu piersią, "6" weidera rozpoczynam już trzeci raz ale ciagle zapiminać ćwiczyć albo mi się nie chce więc 0 rezultatów a szkoda bo na facebooku reddsa znalazłam fajne ciuszki i gdybym miała talię to pewnie bym sobie takie kupiła.:-(
We wszystkich ćwiczeniach typu brzuszki b.ważne jest aby oczy skierowane były na sufit, to po to by nie napinać mięśni szyji i nie dorobić sie bolesności. powodzenia
 
już wiadomo o co chodzi z tymi wszystkimi akcjami redd'sa! Pojawił się konkurs (może niektórzy widzieli już reklamówki w postaci bannerów), w którym można przedstawić swoją własną wizję świata Redd's i w zamian wygrać wycieczkę do mediolanu!

Wszystkie szczegóły na kreacjeredds.pl

Dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.
 
karmienie piersią wyciągnęło ze mnie tłuszczyk i ważę mniej niż przed ciążą 63kg przy wzroście 178:) oczywiście ja na ćwiczenia nie miałam sił ale spacerki i to szybkie po2-3 godz. dziennie to jak bieżnia z obciążeniem
 
Ja dużo się ruszałam. Ćwiczyłam już w okresie ciąży tak by mięśnie były żywe.:tak:To pomogło potem. Polecam Callanetics. Świetnie buduje sylwetkę. Łatwo przy nim kształtować ciało i zrzucać kilogramy. Ja przeszłam po ciąży an dietę warzywną. Potem powoli doszedł chleb itd.
Efekt szybki i znów poczułam się pięknie:)
 
Ja polecam zajęcia tańca brzucha o nazwie " belly mama" w Warszawie. To są zajęcia tylko dla mam specjalnie po to by wrócić do swojej sylwetki.Tylko niestety nie można zabierać ze sobą pociech.
 
ja uważam, że najlepiej jeść wszystko to co się jadło do tej pory, tylko połowę mniej ;] no można wprowadzić pewne dodatkowe ograniczenia, że np po godzinie 19 nic się nie je. Oprócz tego ćwiczenia ;]
 
reklama
Najważniejsze to nie najadać się na maksa. Lubimy tak porządnie się najeść, a to największy błąd. Powinno się jeść tylko wtedy kiedy się jest naprawdę głodnym (zero podjadania i jedzenia przed telewizorem) i jeść tyle aby tylko zaspokoić ten pierwszy głód. Ja nauczyłam się stosować tzw. zamienniki. Jak mam ochotę na coś słodkiego to zamiast batonika zjadam słodziutką brzoskwinię. Zamiast czipsów jem zdrowego słonecznika. Zamiast coli piję pyszną wodę z cytryną. Co jakiś czas warto również wybrać się na profesjonalne zabiegi odchudzające i ujędrniające. Dla mnie bardzo ważna jest jędrna skóra. Wolę mieć trochę więcej ciałka jędrnego niż mniej ciała wiotkiego i pozbawionego jędrności. Dlatego korzystam najpierw z laserowej mezoterapii bezigłowej - metody rozpuszczania tkanki tłuszczowej, a potem koniecznie udaję się na serię zabiegów ujędrniających.
 
Do góry