reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
Ja z 52 przytyłam do 73kg, dzisiaj mam 48:-) i muszę przyznać, że łatwo nie było zaczęło się od gotowania na parze potem ograniczałam jedzenie do minimum, dużo na pewno zawdzięczam karmieniu piersią:happy:
 
Ja też mam ten problem. Generalnie mam mało czasu, jeszcze karmię piersią, więc restrykcyjne diety i ciężkie ćwiczenia raczej nie są dla mnie :( Ostatnio zainspirowana reklamą kupiłam sobie buty ze specjalnymi wkładkami balansującymi - reebok easy tone. Chodząc w nich z moim maluszkiem po parku - faktycznie poczułam następnego dnia lekkie zakwasy, ale czy zadziałają na moją figurę (zwłaszcza pośladki i uda) - mam nadzieję...

I jak rezultaty? Widzisz jakąś poprawę? Ja jestem teraz w 6 miesiącu i zastanawiam się nad kupnem tych butów, bo sporo o nich słyszałam, tylko nie wiem czy są one dobre dla kobiety w ciąży?
 
A ja w zasadzie juz sama nie wiem ile przytyłam, bo nigdy nie wazyłam się systematycznie i jakos spacjalnie nie zależało mi na wadze. Ale zostalo mi co nieco po ciąży czyli brzuch (znacznie mniejszy niż byl po porodzie) no i uda :/. Moje przeboje z odchudzaniem: aerobik bo sama w domu do ćwiczeń nie mam zaparcia (im intensywniejszy tym oczywiście lepiej, byłam w szoku swojej słabej kondycji mimo że świetnej nigdy nie mialam), po kazdych zajęciach wychodziłam zlana potem maksymalnie no i doigrałam się bólem typu rwa kulszowa. 20 zastrzyków (bolało) i z aerobiku nici. Potem sławetna Dieta dr. Dukana (polecona przez teściową), wytrzymałam 2 miesiace, całymi dniami chodziłam glodna i myslałam co by tu zjeść (a niestety nie miałam czasu na eksperymenty kulinarne), aż pewnego dnia stwierdziłam: za jakie grzechy ja mam sie tak męczyć w dodatku mój żoładek był najbardziej poszkodowany kiedy zjadłam coś co ta dieta zakazywała. Ból niesamowity, więc zbytnio nie polecam. No i postanowiłam po 18 jeść ale jedzenie lekkie, bo prawidlowo max 2 godziny przed snem nie powinno sie jeść. No i oczywiście gimnastyka i racjonalne odżywianie sie a nie jakies super diety moga pomóc.
 
Ostatnia edycja:
Wg mnie takie podejście można zaliczyc do utopii. Nie da się szybko i skutecznie schudnąc. To wymaga czasu i przede wszystkim silnej woli,konsekwencji. Sama dieta to nie wszystko,pamiętajmy o aktywności fizycznej.
 
Temat - Zioła Tybetańskie .
Czytałam i oglądałam w telewizji program i metamorfoza Pani poseł Anny Kalety świetny wygląd i strata 45 kg w krótkim czasie to zasługa zafascynowania buddyzmem i to że pije Tybetańskie zioła .

Ja od roku piję zioła Tybetańskie i również schudłam przez ten czas ponad 30 kg .
Czuję się świetnie , zdrowo i jestem bardzo zadowolona .
Naprawdę wszystkim szczerze polecam te zioła . Ja kupuję je na www.ziolatybetanskie.com . Mariola
Tylko Zioła Tybetańskie .
Algi, Sralgi i inne bzdury ja to już stosowałam i nic z tego nie było .
Dopiero po Tybetańskich Ziołach konkretnie schudłam .
Czytałam i oglądałam w telewizji program i to że
metamorfoza Pani Poseł Anny Kalety jej nowy świetny wygląd i strata 45 kg w krótkim czasie to zasługa diety i to że ona pije właśnie Zioła Tybetańskie .
Ona jest zafascynowana buddyzmem .
Ja piję Zioła Tybetańskie również.
Dużo schudłam i jestem bardzo zadowolona z ich działania.
Stosuję czwartą kurację i jestem szczupła , zdrowa i szczęśliwa .
Samopoczucie świetne.
Gorąco Wam polecam .
Można je zamówić i kupić bezpośrednio u dystrybutora na : Na odchudzanie Tybetaskie Zioa Dieta szybka kuracja na Depresj
Życzę sukcesów w pozbywaniu się zbędnych kilogramów, mi się to bardzo udało i widzę że mojemu mężowi też niezle idzie.
 
Nie da sie szybko schudnąć, żeby osiągnąć długotrwały efekt trzeba ćwiczyć. Tak jak pisała wcześniej któraś z mam NW i ćwiczenia np, 6 Weidera -cuda czyni (ale wymaga sporo wysiłku). Wszystko bez słodyczy oczywiscie.
 
ja w dniu porodu wazylam 75 kg :( !!! bylo to w lipcu 2010 r. w tej chwili waze 52 kg ale mimo ze waga jest niska to wyglad skory zwlaszcza na brzuchu pozostawia wiele do zyczenia. codziennie cwicze glownie brzuszki ale luzna skora pozostaje. w utracie wagi pomaga mi fakt ze karmie piersia oraz zbilansowana dieta skladajaca sie z 5 posilkow dziennie. moim celem jest utrata jeszcze 2 kg i zobaczenie na swoim brzuchu miesni :) wkoncu zbliza sie lato i czas plazowy :)
 
reklama
w zasadzie szybkie chudnięcie nie jest wskazane. Gdzies tak 3kg na miesiac to zdrowe odchudzanie.
W każdym razie jak schudnąć? Przecież te wszystkie zasady są już znane: ruch (sport, aerobik), jedzenie z umiarem, wystrzeganie się fastfoddow i słodyczy, co nie oznacza że nie można w ogóle tego tknąć. Po prostu umiar, zdrowy tryb życia, regularne, średnioobfite posiłki. Można wspomagać się róznymi suplementami i środkami, który przyspieszą premianę materii. Ja na przykład przez jakiś czas stosowałam Kilocontrol, to takie rozpuszczalne tabletki do sporządzenia napoju z l-karnityną. Do tego codzienny jogging i przez 3 misiące schudłam 7kg
 
Do góry