reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko spada Beta

G

guest-1678613953

Gość
Hej jestem dziś 11 dni po Ovitrelle , 10 dpo .
wczoraj 10 dni po byłam na becie wynik 7,21
zastanawiam się czy to możliwe żeby nadal był to zastrzyk testy dziś wydają się ciemniejsze ale bardzo zbliżone .
Czy gdyby wczoraj były to tylko pozostałości po Ovitrelle dzis nic już by z niej nie zostało ? Spadła by ? Czy tak niska Beta może utrzymywać się długo ?
 
reklama
Hej jestem dziś 11 dni po Ovitrelle , 10 dpo .
wczoraj 10 dni po byłam na becie wynik 7,21
zastanawiam się czy to możliwe żeby nadal był to zastrzyk testy dziś wydają się ciemniejsze ale bardzo zbliżone .
Czy gdyby wczoraj były to tylko pozostałości po Ovitrelle dzis nic już by z niej nie zostało ? Spadła by ? Czy tak niska Beta może utrzymywać się długo ?
Hej, u mnie ovitrelle dawał fałszywie dodatnie testy do 13. dnia po zastrzyku, były bardzo bardzo blade kreski, 14. dnia po zastrzykuw bhcg zawsze ujemna, w udanym cyklu w 12 dniu po zastrzyku były widoczne 2 mocne kreski, tylko przyrost bhcg powie Ci więcej na tym etapie. Trzymam kciuki
 
U mnie chyba właśnie w 12 dniu beta była 9 .. powtórzyłam po 48 h i było już 36 .. więc twoje 7 wygalda całkiem dobrze wg ;) powtórz - trzymamy kciuki :))
 
Do góry