reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

A

Anonim

Gość
Kiedy tak na prawdę zacznie być widoczny brzuszek. U mnie nic jeszcze? nie widać, a to już koniec trzeciego miesiąca?
I podajcie jakiąś nazwę dobrego i niedrogiego kremu na rozstępy itp. Może Fissan? Słyszałam,że jest oki? Dzięki.
 
reklama
czesc ja jestem w 39 tygodniu i od 4 miesiaca stosuje krem ujedrniajacy NIVE'a BOdy Q 10 plus na cala ciąże 3 wystarczą. jak narazie nie mam roztępów , a dodam żę moja mam i babcia mialy. Także chyba dziala. A brzuszkiem sie nie martw nie bawem wyjdzie. Ania. :)
 
ja sobie kupilam FISSAN. Z tych co byly w aptece on jedyny nie zawiera toksycznych skladnikow, szkodliwych na plod takich jak np. Methylparaben, Propylene glycol, Parabeny itp. Jeszcze go nie uzywam, bo za wczesnie na to, ale bede.
 
A to jest mój brzuszek w dniu dzisiejszym 14.12.2004 :lol: :
_384197_n.jpg
,
ja mam problemy z rozstepami ale na piersiach, do tego od poczatku wysycha mi skora, mimo ze przed ciaza mialam tlusta cere :( , lekarz polecil stosowac kremy nawilzajace, stosowalam oliwke ale nie pomagalo, pozniej krem nivea soft, pozniej krem avonu, dzisiaj kupilam sobie fissan, choc on jest na rozstepy, wiec nie wiem czy jest dobry do nawilzania, ale sprobuje.
pozdrawiam
beata
 
Aletka
nie masz sie czym przejmowac, ja jestem w 17-tym tygodniu i mam taki sam brzuszek jak i Ty. Chociaz musze przyznac, ze jest mi troszke smutno bo juz bym chciala chwalic sie brzuchalem :)
 
betta77 a czym myjesz twarz?. Moze to od mydla ci wysusza tak cere? sprobuj twarz myc tonikiem, albo mydelkiem DAVE do tego stosuj krem - mysle, ze najlepszy to nivea. A na powstale juz rozstepy na piersiach stosuj sobie masc cebulowa - CEPAN. Jest nie droga a naprawde po dluzszym zazywaniu moze spowodowac ich zmniejszenie.
 
Napisalam cere ale chodzilo mi o skore na calym ciele :oops: , z twarza nie mam na razie problemow, nawet postronni twierdza ze mam piekna cere, duzo ladniejsza niz przed ciaza, kiedy ciagle walczylam z przetluszczaniem sie i tradzikiem :( , mimo ze mam 27 lat. Ja jestem "sucha" wszedzie po za twarza :( , mam teraz problem z goleniem nog, bo bol po ogoleniu jest straszny, choc bardzo szybkie wklepanie tony kremu lagodzi sytuacje, wczesniej balam sie czesto stosowac kremy ze wzgledu na ciaze i w niektorych miejscach, to skora az zaczela mi sie luszczyc z suchosci , od ostatniej wizyty u lekarza (w srode 08.12), na ktorej powiedzial mi ze czeste nawilzanie to jedyny sposob, zaczelam sie kremowac 3-5 razy na dzien i to pomaga :lol: , tylko teraz sie boje czy to nie zaszkodzi dzidziusiowi, bo rzadsze kremowanie nic nie daje :cry:.
 
reklama
Mój brzuszek jest juz widoczny na tyle, że niektórzy zauważają, że będę mamą(jestem w 14 tc).
Ale wystarczy ubrać dłuższy podkoszulek i nie widać nic.
Co do kremu przeciw rozstępom to ja używam kremu firmy Gerber, jest niedrogi i szybko się wchłania.
Do biustu używam żelu energizująco-napinającego firmy AA Oceanic i też jestem z niego zadowolona. Oba preparaty są hipoalergiczne i rekomendowane przez lekarzy ginekologów.
 
Do góry