reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

beta77 pisze:
musiałam sobie kupić nowe staniki, przezornie kupiłam sobie ciążowe o numer większe, jeden bawełniany a drugi droższy ale mocno rozciągliwy, i niestety teraz wchodzę już tylko w ten rozciągliwy :( . Przed ciążą miałam średnie B, teraz mam już spore
D na szczęście ten biustonosz jest wspaniale rozciągliwy ,
szczypałam się jak go brałam bo był bardzo drogi ale teraz jestem zachwycona (wysycha wciągu kilku godzin po upraniu :lol:).

Beta, mogłabyś podać jakiej firmy ten stanik? Ja na razie widziałam tylko jeden ciązowy, Triumpha i planuję go kupić, ale jeden mi przecież nie starczy, a stare już ciasnawe:/
To jest Mamabel Micro Stretch (2 zdjęcie od góry) http://www.mjakmama.pl/index.php?m=sekcja.php&id_nadsekcja=12

Przed ciążą miałam 75c, teraz już na bank d :lol:
 
reklama
Agatko- To jest stanik firmy Anita (made in Portugall ale firma jest chyba niemiecka) na metce jest adres strony:
www.anita.com
mierzyłam go z biustonoszami triumpha i wydał mi sie najwygodniejszy, myslalam ze bedzie tanszy jak nie jest triumpha, ale tu sie pomylilam :oops:, w tym sklepie co bralam kosztowal 135zł. Po za tym ze swietnie sie rozciaga to kupujac go byl na mnie troche luzny jak sie zapinalam na ostatnie klamerki, teraz zapinam sie na srodkowe :lol:
pozdrawiam
beata
 
00171193001070273055.jpg

tak wygląda mój biustonosz :lol:
 
Ewa, wielkie dzieki za odpowiedz. Kupilam Fissan, potem najwyzej dokupie Gerbera. Mam potwornie napieta skore brzucha, wiec takie tluściutkie mazidełko może pomoże.
Pozdrawiam
Ania
 
cześć,
ja kupiłam 2 staniki ciążowe jakieś 2 misiące temu i cały czas są na mnie dobre. Niestety nie pamiętam jaka to firma (opakowania wyrzucone, a metki w stanikach wycięte) ale na pewno są to polskie staniki, choć pudełko sugerowało, że są niemieckie. Kosztowały ok 40-45 zł za sztukę. Ja jestem znich bardzo zadowolona - delikatne i "rosną" trochę z biustem. Koleżance poleciłam i też jest zadowolona. Jak się wybiorę do sklepu, w którym je kupiłam, to będę mogła podać Wam producenta.
Pozdrawiam
Giza
 
ojejku to ja w miałam taki brzuszek jak Beta w 13 tygodniu!!!! a teraz to taki fajniutki bębęnek :lol: jak mąz przyjdzie to też umieszczę fotke. bo sama nie umiem :oops:
 
Witam was,
stosuje ten Fissan juz 2.5 dnia i chyba jest lepiej :lol:, niestety nie moglam nic kupic na biust w aptece (jakos w okolicy ciezko cos dostac :( ) więc smaruję tym fissanem i biust, nie wiem czy nie szkodze? Rozstępy troszkę optycznie się wygładziły (bo miałam takie brzydkie brązowe plamy), i wrażliwość piersi zniknęła (co akurat bardzo przypadło do gustu mojemu mężalkowi :wink: bo dotąd było wara od moich balonów :wink: ), tylko chyba wolałabym jednak znaleźć jakiś specyfik na którym będzie napisane że jest na pewno do piersi. W moim przypadku jeżdżenie środkami komunikacji miejskiej odpada (za duże skupisko ludzi :( ), więc może w weekend rano zanim jeszcze ludzie zaczną się garnąć do sklepów uda mi się męża wyciągnąć gdzieś dalej po jakiś specyfik na piersi.
 
Hej Aletko - a wg. mnie jestes szczesciara. Ja z jednej strony wiem ze brzuszek jest fajny, ale z drugiej pewnie potem ciężko, coraz ciężej...
Ja niestety jak Nenyah - od poczatku mam brzuch i to chyba raczej przez wzdęcia. Zawsze mialam b. szczuply brzuch, wygimnastykowany i w ogole. Obecnie w 10 tc wygladam jak moje kolezanki w 6 miesiacu. Mam caly czas nadzieje ze opadnie...

Ja sie smaruje od poczatku. Nie wiem czy powinno sie czekac czy smarowac od poczatku. Ja wybralam profilaktyke :lol:
Uzywam L'Oreal "Correcteur" z X-Tensylem na zmiane z oliwka. Podobno do oliwki mozna dodac wit.E - dobrze uelastycznia. Tylko trzeba przelac do mniejszych butelek, zeby nie popsulo sie.

No i planuje chodzic od 4 miesiaca na gimnastyke :D
 
reklama
Gazeleczek ja się smarowałam od początku oliwką najpierw własnie zapobiegawczo, niestety po pewnymczasie zaczęła mi się po niej robić szorstka skóra, później smarowałam się różnymi kremami i tłustymi i nawilżającymi a skóra coraz bardziej mi wysychała :cry: i pojawiły się rozstępy na piersiach, lekarz mi powiedział że ta profilaktyka w moim przypadku jest trochę bezcelowa bo mam tak już w genach, że moja skóra tak reaguje na hormony ciążowe i czy bym utyła czy nie i nie ważne co będę stosować to i tak pojawią się na niej rozstępy (po prostu mam pecha), ja tylko próbuję jakoś zatrzymać ten proces. Bo jeśli chodzi o wagę, to ciężar ciała z pośladków (które mi znacznie ostatnio schudły) przesunał się na biust i brzuszek i w ten sposób nadal ważę tyle co przed ciążą.
pozdrawiam
beata
 
Do góry