reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

Droga Aletko. Właściwie to z Ciebie szczęściara, że masz taki mały brzuszek. U mnie to dopiero 5,5 tygodnia, a już uwierają mnie spodnie i rajstopy. Rano po wstaniu z łóżka mój brzuszek wygląda tak jak Twój teraz. Aż strach pomyśleć, co będzie potem, tym bardziej że nie mam jeszcze żadnych ubrań ciążowych :idea:
Pozdrawiam wszystkie brzuszki :)
 
reklama
mój brzuszek się właśnie ujawnił i w końcu przytyłam. Na rożstępy mam kremAvonu, dośc dobry, stosuje go już jakiś czas i nie widać aż tak bardzo (na razie tylko biodra i łydki ale to już miałam przed ciążą)
Na biuścik zainwestowałam w krem AA Oceanica, taki zielony w żelu, dla mnie było ważne to, ze jest polecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących a nie wszystkie kremy do biustu mogą być przez nas używane.
polecam (ęmżuś tez)
 
Zuchu muszę spróbować tego kremu do biustu, jaki on ma zapach?
Bo ja mam niemiłe wspomnienia po "bezzapachowych" kremach AA, kiedyś znajoma poleciła mi ich żel do higieny intymnej, hiperalergiczny i całkowicie bezzapachowy, ale dla mnie miał tak niemiły zapach że nie byłąm w stanie go używać, dlatego już wolę lekko zapachowe kosmetyki. Dodam że Fissan ma dziwny zapach (maści z apteki) ale tolerowalny.
pozdrawiam
beata
 
beta77 pisze:
Napisalam cere ale chodzilo mi o skore na calym ciele :oops: ...
Ja jestem "sucha" wszedzie po za twarza :( , mam teraz problem z goleniem nog, bo bol po ogoleniu jest straszny ...
skora az zaczela mi sie luszczyc z suchosci :cry:.

A dlaczego, skoro masz takie problemy, nie sprobujesz starej jak swiat metody: kapieli w krochmalu?
http://www.samozdrowie.pl/uroda/laboratorium_urody/news?inf=482191
A po ciazy, radze Ci zaczac przyjmowac wiesiolek (pastylki kupisz w aptece). Wiesiolek powszechny jest wsrod kobiet, ktore nie moga zajsc w ciaze (nie maja sluzu plodnego), ale jego dzialanie nie ogranicza sie do nawilzenia pochwy, nawilza rowniez sluzowke oka, a takze cala skore.
 
betko - na wlasnie, jak pech to pech... Juz slyszalam ze to kwestia genow i kremy niewiele daja. Oddzialywuja na naskorek a nie na skore gleboka, a to wlasnie w niej postepuja zmiany. Ale coz- wszystkie robimy co mozemy zeby niedopuscic do uciągniec. Oby jak najskuteczniej :D
 
beta - bardzo ładny ma zapach, taki świeźy, nie jestem pewna dokłądnie jaki, bo z rana jak się nim smaruje to używam też innych kremów i zapachy mi się mieszaję, ale na pewno nie jest to zapach apteczny, bo nie lubię takich, a jak kupuję kosmetyki to zawsze najpierw je wącham. Może byś super kosmetyk ale jak nie pachnie jak trzeba, nie kupię i już, za darmo tez nie wezmę.

Na suchą skórę (tez to mam) polecam lekko tłustawe balsamy, ostatnio kupiłam sobie w rossmannie jakiś, taka duża butelka z niebieską zakrętką, cena zaskakująco niska. Niby no name ale jest naprawdę fajny.
A wieczorem do kąpieli jak już mnie aż swędza te moje suche łapy i nogi dolewam sobie olejku do kąpieli z Avonu z serii SSS. Ładnie pachni ekwiatami, skóra jest potem taka falna mięciutka. Wada - tłusta wanna, która trzeba przyjamniej pilnie spłukac i sarkający mąż, że on nie wlezie do tłustej wody.
Ale na suchą skóre pomaga.
 
cześć,
Agataka sprawdziłam tego producenta staników - nazywa się NATURANA. Na ich stronie nie znalazłam co prawda staników ciążowych, ale to na pewno ta firma :)
na stronie http://www.naturana.pl/sklepy.html są podane sklepy, w których mozna kupić ich artykuły. Kupowania przez internet nie polecam, bo niektóre modele mają zaniżoną numerację i lepiej przymierzyć.
Pozdrawiam
Giza
 
Dziewczyny ja dzis kupilam rajtki z szerokim klinem rozmiar XXL
pas rozciaga sie do 136 mam nadzieje, ze mi starcza :oops:
Ale sa cieplutkie, mieciutkie i nie cisna brzuszka
Pozdrawiam
Ania
 
a ja już nie mieszcze sie w swoje spodnie ciazowe :( wszystko mnie ciśnie :( i dwa dni temu zauważylam na biodrach czerwone paski :cry: fissan poszedł w ruch :!: normalnie jestem załamana. w ciągu ostatniego tygodnia brzuch mi urósł tyle ile w ciągu ostatnich 2 miesięcy... mam już dość...nawet w domu nie jestem w stanie nic zrobić bo mi ciężko sie ruszać :cry: i stopy zaczęły puchnąć :( ...ehhh...ja już chcę urodzić :!:
 
reklama
Beata na pieri polecam krem na rozstępy Gerbera, jest tam napisane, że ma zastosowanie, do wszystkich części ciała narażonych na rozstępy, w tym piersi. Zapach i konsystencja cudowna.
 
Do góry