reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam kochane Wasze dzieci przed komunią?

no to gratki udanych uroczysości i zadowolonych dzieciaczków

my mamy dopiero 29 więc jeszcze czekamy...co dziwne - próby dopiero zaczynają się od poniedziałku przed komunią...

wampi ślicznie córeczka wyglądała

trzymajcie kciuki za nas!
 
reklama

Pięknie córcia wyglądała.:tak::tak::-)

Justa_82 ale ładna ta sukieneczka, bo to nie alba? Taka skromna i dziewczęca - super. U nas dzieciaki miały takie typowe alby.
To alba. :tak::-)Tyle , że na kole.:tak: Pierwszy raz w tym roku firma szyjąca suknie ślubne podjęła się takiego projektu. Pokazali nam 3 szt. alb do wyboru i jednogłośnie mamuśki wybrały tą.:tak:

no to gratki udanych uroczysości i zadowolonych dzieciaczków

my mamy dopiero 29 więc jeszcze czekamy...co dziwne - próby dopiero zaczynają się od poniedziałku przed komunią...


trzymajcie kciuki za nas!
Trzymam kciuki &&& , oby pogoda Wam dopisała.:tak:

Dużo w waszej parafii dzieci przystępuje do I komunii? Sprytnego i obrotnego księdza macie skoro próby na tydzień przed komunią:tak: :-)

Ależ się cieszę , że już jesteśmy "po".:tak:
 
Hej kobitki.
Przeżyliśmy:-D:-D
Pogoda dopisała nam na czas ceremonii komunijnej,i dojścia na salę.
Rozpadało się koło 14,a tak to było piękne słonko.
Maciusiowi troszkę zamalowałam to zdarte na buzi,i nie wyglądało to aż tak tragicznie.
Goście dopisali,Maciek zadowolony z prezentów i z kaski.
Moja koleżanka zaskoczona była,że komunia Maciusia była bezalkoholowa.
Nie wiem czemu,bo dla nas od początku było jasne,i nie braliśmy innej opcji pod uwagę.
Po mszy popołudniowej ewakuowaliśmy się do domu,bo goście porozjeżdzali się w większości około 17.

Ze złych wiadomości mam taką że mój tato dzień po komunii znalazł się w szpitalu,na komunii skoczyło mu ciśnienie,mój R.odwiózł ich do domu,tato wziął leki i przespał całą noc,a na drugi dzień rano mama wezwała wizytę domową,i lekarka wypisała skierowanie do szpitala bo coś jej się nie podobało.Został na badaniach.
Zdjęcia wrzucę jak obrobię się z nimi troszkę bo jest ich sporo,robione 3 aparatami:):):)

Nasz komunista.



Nareszcie poooo....
 
asiulka nic a nic nie widać. :no::-)
Maciuś przystojnik. :tak:Pięknie wyglądał. Łatwo było dostać na chłopca białe buciki? U nas chłopcy standartowo spodnie w kant czarne i do tego buciki wychodne również czarne. Trochę się to odróżniało od białej alby i od stojących ubranych na biało dziewczynek.:tak:
A jak tato się czuje?
 
Dziewczyny dziękuję,tatko wyszedł w piątek ze szpitala,kolorowo nie jest.
Są zmiany neurologiczne,po przebytym w dzieciństwie zapaleniu opon mózgowych.
Dostał leki,zalecenia,no zobaczymy dalej.
 
Do góry