reklama

Jak tam mamusie wasze pociechy.......................

rodzice chłopców

1. ANNA112

ANNA112 Zaciekawiona BB

Witam wszystkie mamy obecne i przyszłe,jak wasze samopoczucie piszcie na nowy wątek możemy sobie poplotkować o wszystkim i o niczym a zwłaszcza o naszych słoneczkach kochanych.POZDRAWIAM ANNA112

2. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

Witam :) Mam dwóch synków 3letniego Oliwierka i rocznego Amadeuszka więc jak sadze komponuje się tematycznie do grupy ;)

3. reklama
  4. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Witam :-), ja mam 4 letniego Krystianka i prawdopodobnie (2 lekarzy już potwierdziło) drugiego faceta w drodze.

5. Nicolla12

Nicolla12 Początkująca w BB

Witam :)jJa jestem młodziutką mamą ośmiomiesięcznego Kubusia

6. monika373

monika373 mama 2+2

Ja mam 2 synów

7. ANNA112

ANNA112 Zaciekawiona BB

Witajcie drogie mamusie mój synek 20.07 skończył roczrk ten czas tak szybko leci i wiecie co wzioł do rączki książkę i długopis.może wiecie co to oznacza.pozdrawiam anna112:-)

8. Nicolla12

Nicolla12 Początkująca w BB

Może w przyszłości zostanie nauczycielem lub pisarzem.....

9. ANNA112

ANNA112 Zaciekawiona BB

no przecież musi być mądrzejszy od rodziców dobrze że nie chwycił czegoś innego np.kieliszka:-) a co tam u ciebie słychać.Zapraszam na moją stronę jeżeli masz ochotę trochę poplotkować.POZDRAWIAM:tak:

10. reklama
  11. tina270

tina270 Zaciekawiona BB

Witam dziewuszki:-)
    Ja mam bąka małego w październiku skończył rok i niestety skupił się tylko na kielichu:szok:
    Pożyjemy zobaczymy:-D
    A co do czasu to jestem w szoku tak szybko zasuwa...myśle o następnym bobasku ,bo ten Dawciu to kawał chłopa!!!
    My mamy z bobasków za długo się nie cieszymy tak szybko rosną:tak:
    Pozdrawiam i zapraszam na ploty!!!
    Oczywiście świerzo upieczonym mamciom poradze to i owo;-)

12. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

A i jestem podwójną mamą chłopaczków. Drugi synek Ignacy urodził się 01.10 i ma w tej chwili 4,5 miesiąca. No to zdominowali mnie zupełnie, trzech na jedną mam w domu.

Poleć forum