reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam nasza waga i co jemy?

ja mam czasem też zgagę ale staram się nie jesc smażonych rzeczy i tłustych i wtedy jest ok! piję też dużo wody mineralnej i maślanki!obiady robię lekkostrawne a przynajmniej się staram bo schabowy w panierce nie wchodzi w rachubę(chyba że raz na miesiąc!),starałam się juz jeśc tak od dawna ale wiecie,świeta itp,można oszaleć,ale teraz jest ok i jak na początku ciąży przytyłam chyba z 5 kg właściwie byłam trochę spuchnięta,ostatnio miałam 2 mniej a wczoraj się ważyłam to znowu 2 mniej czyli przybrałam 1 kg i to mnie cieszy bo nie miałam żadnych wymiotów i bałam się ze za bardzo przytyję,a do chudych nie należę i zresztą nie chcę należeć!
 
reklama
hmmm ja kobitki wedlug wskazan wagi mojego lekarza przytylam do 14 tyg 8 funtow to jest tak ok 4 kg...ale teraz to chyba juz duzo wiecej bo od 2 tyg nie mieszcze sie w nic i ubrania z rozmiaru 2 przeszly na 6!!!!!!!!!!!!
 
mnie jakoś slodycze nie specjanie pociągają,włąściwie to nie mam żadnych upodobań smakowych,mam smaczki na różne rzeczy często w różnym zestawieniu,tylko potem cierpi mój żołądek wiec musze uważac!
 
Ja 12 kwietnia miałam 2,5 kg na plusie i powiększony obwód brzuszka. Już zdecydowanie widać ,ze jestem w ciąży.:-)
 
Ja nie pamiętam dokładnie ile przed ciążą ważyłam, ale 5 kg pewnie przytyłam:szok:. Najbardziej na początku przytyłam, pewnie dlatego,że rzuciłam palenie, teraz tak szybko na wadze nie przybieram.
 
ja dzisiaj byłam u lekarza, położna mnie zważyła i od ostatniej wizyty, która była 3 tyg temu przytyłam 800gram :-) w sumie mam ok 1kg na plusie :-D
 
reklama
Buu, wróciłam od gina i jestem przerażona. Ważę 77 kg.:sick: Od końca marca przybrałam 6 kg. Fakt, że zimą przytyłam ale jeszcze w czasie wakacji ważyłam 65 kg. Pomału zamieniam się w wieloryba a może...wagę mają popsutą.:baffled: :-p
 
Do góry