reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam nasza waga i co jemy?

reklama
Ja powiem wam że też nie mogę wrócić do wagi sprzed ciąży:-( Po pierwszym dziecku to była chwila ale po drugim... Juz większy problem:-( Do porodu z Wojtkiem warzyłam 82kg:szok: MAsakra poprostu:-D Teraz warzę 72 kg przy wzroście 177cm:-( Moja normalna waga to 65 kg:-( Więc jeszcze dużo do zrzucenia...
Powiem wam że jakoś nie mam siły na diety:-( Poprostu brak mi motywacji... Ale nic na wakacje trzeba będzie trochę się za siebie wziąść:-)
 
Powiem wam, że ja pomimo teżgo że ważew teraz 3 kilo mniej (58 kg przy 170 cm)niż przed ciążą, to wcale nie wyglądam dobrze :( wszystko jakieś takie wiotkie i rozlazłe; wczoraj kupowałam strój na basen to przykro mi było na siebie patrzeć:baffled: mam nadzieję że jakoś uda mi się dojść do siebie, tylko kwestaia najtrudniejsza - kiedy znależć na to czas???? Przed porodem trochę inaczej wydawało mi się że będzie, ale jak to mówią życie pisze scenariusze
 
Napewno znajdziesz czas na wszystko:-) Wiadomo że po 5 miesiącach po porodzie nie miożna oczekiwać że brzucha nie będzie:-) Ja też za fajnie nie wyglądam:-( Ale cóż muszę jakąś dietę zastosować i może wtedy...
 
Napewno znajdziesz czas na wszystko:-) Wiadomo że po 5 miesiącach po porodzie nie miożna oczekiwać że brzucha nie będzie:-) Ja też za fajnie nie wyglądam:-( Ale cóż muszę jakąś dietę zastosować i może wtedy...

Dzisiaj zaczynam WEIDERA , zobaczymy czy da rezultaty i czy ja wytrwam w ćwiczeniach, może któraś z dziewczyn też chce zacząć ? Będzie mi raźniej?:-D
 
reklama
Do góry