reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam nasza waga i co jemy?

Haniu to u mnie wręcz odwrotnie im dłużej ćwiczę tym lżej mi to idzie:-) Dziś juz 9 dzień;-) Jestem w szoku że tak długo wytrzymałam hihi A dzieta... Wczoraj sobie pofolgowałam trochę ale dzis juz koniec.
 
reklama
No to i ja podłączam się do tego wątku. W ciąży przytyłam 30 kg i jeszcze prawie 20 zostało. Najbardziej wkurza mnie to, że mój gin zabronił mi na razie ćwiczeń (po cesarce), a przed ciążą był to mój główny sposób na utrzymanie jako takiej figury. Może za miesiąc mi pozwoli...:-(
 
No to i ja podłączam się do tego wątku. W ciąży przytyłam 30 kg i jeszcze prawie 20 zostało. Najbardziej wkurza mnie to, że mój gin zabronił mi na razie ćwiczeń (po cesarce), a przed ciążą był to mój główny sposób na utrzymanie jako takiej figury. Może za miesiąc mi pozwoli...:-(
Jeśli nie możesz ćwiczyc to nie ćwicz:-) Zdążysz wróćić do formy spokojnie:-) A jeśli te ćwiczenia miałyby Ci zaszkodzić to po co:-)
 
Dzisiaj 51 kg :-) zostały mi jakieś 3 kg do wagi sprzed ciąży, ale chyba mi dobrze z taką wagą, mam mniej kościsty tyłek :-p
 
hey mamusie ja w ciazy przytylam jakies 20kg a obecnie do mojej wagi ktora wachala sie brakuje mi mniej wiecej 2-3kg:tak:.
zadnych cwiczen w sumie nie robilam, ktoregos razu z mezem przez 3 dni cwiczylam ale niestety nie mialam sily i saozaparcia i skonczylam tak szybko jak zaczelam :sorry:.
jesli chodzi o jedzenie to nie jem tlustych rzeczy i wiekszosc gotowana i duzo wody,warzyw i owocow.Wody pije litrami dzienni nawet do 2L:tak:.
Jem kolacje po 20 bo obiad jemy pozno wiec nie jestem do 18 glodna, hihihi
musze wam powiedziec ze po urodzeniu niuni mialam zachcianke przez 4,5 miesiaca i musiala dziennie jesc paczke PALUSZKOW LAJKONIKA:sorry:
no u mnie to tak wyglada:-)
 
reklama
Kurcze u mnie po ciazy schudlam po porodzie jakies 14kg a potem w mig przytylam 5kg wiec do idealnej sylwetki swojej najsmuklejszej brakuje mi jakies :zawstydzona/y:20kg....masakra!!!

zrezygnowalam ze slodyczy i zastapilam pieczywo i makarony biale pelnoziarnistymi, smazone gotowanym i pieczonym, zupy z mrozonek itp...narazie 2kg mniej...zobaczymy. Przede wszystkim musze sie trzymac z daleka od slodyczy bo to moj najwiekszy kusiciel:zawstydzona/y:....tu batonik na spacerze tam batonik a kilogramow coraz wiecej.


Kupilam tez plyte cindy crawford Nowy Wymiar- jest to seria cwiczen podobno po ciazy...kolezanka cwiczy i poleca....zobaczymy bo jeszcze przesylka nie dotarla...jesli beda efekty dam wam znac!
 
Do góry