reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam nasza waga i co jemy?

impulsywna - więc może Cie pociesze..;-) 70kg to moja normalna waga..na ostatniej wizycie u gina, nic nie przybrałam, dokładnie mam 70,2kg:-( przy 172cm wzrostu..nie jestem z tych najszczuplejszych, ale raczej proporcjonalna tak..Obawiam się jednak, że wizyta, która mnie czeka 14 maja pokaże mi dużo większą wagę niż ostatnio, bo czuje sama po sobie, że przybieram i mam apetyt wiekszy niż w ostatnim czasie:-p Więc nie jesteś sama MAMUŚKO..głowa do góry..;-)
 
reklama
no kobitki u mnie waga dochodzi już o prawie 6 kg więcej .......:-D
a co jemy ?
dzisiaj na fali łazanki z kapustą i winogrona :-D:-D:-D:-D
 
ja sie stresowałam wagą na początku,bo trochę przytyłam,teraz mam wiecej może z 2 kg i mam to gdzieś,co się będę przejmować:-)
 
Witajcie Kobiety:-) ,
Ja w domku się nie waże, bo uważam, że nie mam wiarygodnego sprzętu..Więc ufam tylko tej wadze na wizycie u Pani Doktor..;-)
Wizytę mam w nadchodzący poniedziałek - 14 maja, zatem wtedy zobaczę czy cos udało mi się dołożyć do mojego ciałka czy też nie..;-)
Czuję, że troszkę mi przybyło..ale pewna będę w poniedziałek..:tak:
 
Mnie teraz naszła ochota na kluski (świderki) z twarogiem cukrem i cynamonem. Właśnie gotuję świderki, ser już mam przygotowany za 7 min można będzie wcinać...

Ciekawe ile będę ważyć idąc do porodu...???
 
Sunrise, masz smaki takie jak ja na początku ciąży. Nic tylko makaron na słodko wcinałam.;-) No i u mnie efekt kilogramowy jest.:-p
 
Co jem:
jem dużo i rożnorodnie: mięsko, warzywka, owoce, rybki (ostrygi -> oh yes :tak:) i oczywiscie dużo piję!!!

Ważę 50 kg. Przed ciążą 48-49 kg.
 
ja mam 171cm i na ostatniej wizycie na wadze było 69kg.teraz zobaczymy pod koniec maja. MOja waga w domu oszukuje niestety(czas na zakup nowej):-) :-) :-)

W ciąży z bartkiem przytyłam od 58 do 86 kg teraz nie chce tego powtórzyć bo już wiem że ja łatwo wagi nie zgubie.

A dziś w ramach zdrowego odżywiania zaserwowałam serek z rzodkiewką szczypiorkiem przyprawiony lekko.
Wogóle brakluje mi ostatnio pomysłów na fajne zdrowe jedzenie. Moze dlatego ze u nas warzywa i owoce sa w takich cenach że powalają na kolana. dziś kupowałam pomidory na 9 zł za kg, paranoja w zime były tańsze.Ale w sumie to nawet już nie o te cene chodzi, tylko jakoś brak mi smaków i pomysłów.

dziś miałą być pizza na obiad ale poszłam do sklepu i w końcu kupiła wszystko tyklko nie skłądniki na ta pizze.
 
reklama
Do góry