reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam nasza waga i co jemy?

reklama
Ja finalnie osiągnęłam w ciąży 16 kg na plusie ( dokładnie tyle samo co z Zuzą).
Dzisiaj się zważyłam i mam już 11 kg na minusie, większość tego ubyło przy porodzie, w końcu moje dziecię to prawie 5 kg.
Zostało mi 5 kg do wagi sprzed ciąży , ale przydałoby się jeszcze drugie tyle zrzucić.
 
Ja dzisiaj w akcie desperacji wcisnelam sie w moje stare sztruksy :-) guzika nie dalo sie zapic zastosowalam gumke :-D ale juz nei moge patrzec na te dresy i ciazowe spodnie fujjjjjjjjjjjj:eek:
 
A mi zostały jeszcze 4 kg z prawie 30 kg ciążowych .....we wszystkie spodnie wchodzę ale wkurzają mnie moje uda .....jakoś nie chcą wrócić do dawnego wyglądu a może przesadzam .....mój mąż twierdzi ,że byłam za chuda przed ciążą i jest ok ....ale mi się marzy mój rozmiar 36 tak na 100%......
 
ja mam też 6 kg na plusie :) generalnie chodze w poprzednich, przedciążowych ciuszkach

ale dziś zmierzyłam się w talii i przeżyłam szok - mam o 10 cm więcej niż przed ciążą :szok:

generalnie jeszcze wiele mi brakuje do mojego poprzedniego brzuszka, na szczęście już niedługo zabieram się za ćwiczonka :tak:
 
Ja się ważyłam ostatni raz 2 tyg po porodzie
Z moich 15kg zostało wtedy 5kg
nie mieściłam się w żadne spodnie i spódnice
ale widze już troche lepiej bo w tą samą spódnice
weszłam dziś bez problemu, musze się gdzieś znowu zważyć

Został taki flaczek zamiast brzuszka ale już maluśki
choć i taki mnie denerwuje
ale gorzej że biodra zostały takie szerokie
i jak nie wrócą do siebie to w nic się nie zmieszcze prawie
 
Wczoraj u gina na wadze 65 kg :-( jak by byla odwrotnosc to bym juz byla zadowolona ale marzy mi sie tak 52 kg :happy:
Ja jak Anetas jak widze jedzenie nie potrafie sie powstrzymac, tak jak by mnie glodzili i jak tylko zobacze zarcie to sie rzucam :-D
 
reklama
u mnie teraz 63kg waga przed ciążą 59kg ........jeszcze 4kg i prawie będę sobą :-D

W ciązy przytyłam prawie 30kg ....i chyba byłam rekordzistką tutaj ? a może się mylę??
 
Do góry