reklama

jak tam nasza waga??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Agnieszka18, 21 Kwiecień 2006.

1. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Zaczęłyśmy mieć widoczne brzuszki i myśle że warto założyć osobny wątek i kontrolować rozwój naszych oponek i naszych maleństw

Ja najpierw spadałam 2 kg potem wróciłam do stałej wagi 60kg
    A dziś sie ważyłam i mam 1kg na plus,

a jak u Was?? ;D ;D ;D ;D

2. m@l@

m@l@ Aktywna w BB

u mnie jak narazie idzie w dol tez dwa kilo,oby tylko nieprzybylo mi tyle ile po poprzedniej gdzie ledwo chodzilam ze wzgaledu na ten brzuchal;)

3. reklama
  4. PaulinaAnna

PaulinaAnna Październikowa Mama'06 Fan(ka)

U mnie nic sie nie rusza, nawet po hamburgerach i lodach w McDonaldzie ::)

Tak jak pisalam na poczatku, spadla mi waga z 70 na 65 i nadal sie tak trzyma, zobaczymy tylko do kiedy ;)

5. agazet

agazet Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

hmmm, a u mnie jak narazie było 71, a na ostatniej wizycie waga pokazała 71,900 ale dla mnie to już dużo, bo ja zawsze nabierałam wagi na zimę, a z nadejściem wiosny zawsze ją zrzucałam (moja normalna waga to tak między 63-65) a teraz nic z tego i muszę pogodzić się z myślą, że w najbliższym czasie mniej nie będzie, a wręcz przeciwnie, ale to nic... :)

6. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

ja schudlam 2 kilo i na razie nie przybralam na wadze.
    waze 62,200 (dokladnie)

7. rudykot2

rudykot2 Mama Franka Baranka

Waga u mnie sie nie ruszyła ale w pasie przybyło ok. 10 cm. Jak to mozliwe??? :D :D :D

8. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

A u mnie sa zmiany ;D .. 2 kg do przodu ;) ... co daje wynik 49 kg ;) .. zobaczymy jak bedziemy dalej rosnąć ;D

9. nicolee23

nicolee23 Początkująca w BB

MoniQe jak TY malo wazysz:) ja waze podobnie myslalam, ze nie spotkam drugiej mamuski z taka waga:) fajnie, ze nie jestem sama :laugh:

10. reklama
  11. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Nicolee bedzie nam razniej tyc ;) hehe ;)

12. monisia2506

monisia2506 Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Ja narazie schudłam 2 kg, a brzunio rośnie!!!! Teraz ważę 64, ale zobaczymy, co będzie później!!!! :p :p :p

Poleć forum