reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam nasza waga??

reklama
U mnie waga nadal sie powieksza, a zwlaszcza powieksza sie brzuchol  ::) .. a propos brzuchola... :o chyba zaczynaja mi sie rozstepy, tzn... narazie mi schnie bardzo skora, moj mezus  (uczulony na rozstepy ;D ) stwierdzil ze takie sa poczatki rozstepow :( ... na wszelki wypadek chce zakupic krem na rozstepy ... wiem ze gdzies pisalyscie , ale ja jestem dupa i nie pamietam gdzie  ::) .. jaki krem proponujecie??  czy Miracle ktos cos wie, czy jest dobry itd ??

Pozdrawiam
 
Moja waga też na szczęście tkwi w miejscu ale brzuszek to mam całkiem spory ;D. Ginio na ostatnie wizytce stwierdził że u mnie dzidzia ma się czym żywić ;)
 
Monis kupilam sobie Fissan ... zobaczymy jak podziala ;)

Loja no to kochana pokaz ten brzunio Twoj :)
 
moja ostatnia waga -63,300
brzuch jest juz duzy..wiadomo o co biega :D
rozstepow nie mam i nie zanosi sie na razie na nie
smaruje zapobiegawczo sie oliwka (wielki poswiecenie z mojej strony,bo nie lubie oliwek ;))
 
Ojoj wazylam sie wczoraj i az mnie zatkalo ;D ... wg tej wagi mam +8 .. ale chyba to nie jest mozliwe  ::) chyba ;D ... ogolnie jakos nie zgrublam prawie wcale, jedynie piersi mi wywalilo i brzunio ... zobaczymy jutro u gin jaka wage wskaze ;)
 
oj Moniqa - moim zdaniem, jesli tak sporo waga wzrosła a tycia nie mia..to albo waga się zbuntowała i potrzeba nowszego modelu..albo w Twoim brzusiu faktycznie są dwa szkraby ;))
 
reklama
Takie kraczenie z tymi blozniakami ze Moniqa jutro zobaczy dwia malenstwa, i jak na niespodzianke chlopiec i dziewczynka.
Monia zycze Ci tego bardzo ;)
 
Do góry