reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam nasza waga??

PaulinaAnna najgorzej sie zebrać na te ćwiczenia, prawda? Mi też jest trudno sobie odmowic jedzonka, choć jadam lekkie rzeczy, a fitnesik u mnie kosztuje az 100zł za 12 wejsc. Troche mi żal kasy, wole cos małemu kupic :) a w domku to nic nie pocwicze.... ojjj buuuu
 
reklama
a ja jestem ciągle 4 kg na plus:sick: i chyba tak już zostanie.ale 52 to chyba nie jest tak źle.jednak z nie pogniewam się,jak spadnie te 4 kg albo 2
 
Aninaaa 52 to malutko :happy: ... mam tyle samo :-D:tak:;-) ... ale tak jak i Ty , nie pogniewam sie jak jeszcze cos tam spadnie z wagi ;-)
 
super dziewczyny! chyba tylko ja jak wieloryb, dalej 10 kg na plusie :sick: ale to moja wina bo nie potrafie sie zmobilizowac do cwiczen...
 
Milshake pocieszę Cię nie tylko Ty ja też się boję greenpeace, że mnie do oceanu zepchną
 
Milkshake. Renik nie jestescie same :baffled: ;-) u mnie też kiepsko z wagą!! :wściekła/y:
Aninaaa 52 kg to super waga:tak: ;-) ja żeby taką uzyskac musiałabym chyba przez miesiąc nic nie jeśc :no:
Ja po ciązy schudłam 10 kg ale w dalszym ciągu jest jeszcze drugie 10 kg do zrzucenia a tu jak wskazówka wagi stała tak stoi w mniejscu :wściekła/y:
 
Do góry