reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak Tam Rozwijaja Sie Wasze Dzieciaczki

xiza26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2006
Postów
28
Moja Córeczka Dzis Ma 10 Miesiecy I 15 Dni Roczek Tuz Tuz.ostatnio Miała Nie Miły Wypadek Z Chodakiem Ale Wszystko Skończylo Sie Ok.:-)napedziła Nam Troszke Strachu.ma Dopiero Dwa Zabki Ale Za To Bardzo Chetnie Załatwia Sie Na Nocniczek Jest Taka Kochaniutka Przesyłajcie Wieści O Waszych Dzieciaczkach Pozdrowionka:-)
 
reklama
moja tez niedlugo bedzie miala 10 miesiecy..
zabkow nie ma wcale, i nie wie nawet ze cos takiego jak nocnik istnieje..bo nie kupilam jeszcze:-)
jakies 3 dni temu nauczyla sie siadac sama. zaczyna raczkowac powolutku.choc nie wiem czemu reaguje placzem..moze jest zdziwiona nowymi mozliwosciami:-)
jesc chce wszystko tylko nie jedzenie dla niemowlat:wściekła/y:ma na koncie juz lody, kawalek pizzy, nawet polizala ogorka kiszonego i o dziwo jej smakowal:-).
ogolnie jest bardzo "spolecznym" dzieckiem. moge zostawic ja pod opieka znajomej i wcale nawet do domu wracac jej sie nie chce;-)usmiecha se do kazdego.."gada " jak najeta.
karmi sie mlekiem sama. bez mojej pomocy zasypia..
genralnie..chyba zlote dzieciatko:-D
 
Moj Gabrys konczy 10 mies za dwa dni. Ma 6 zebow i juz zaczynaja wyzynac sie dwa nastepne.Sam siada, raczkuje po calym mieszkaniu i jak tylko dojdzie do sciany lub szafki wstaje i trzymajac sie ich chodzi na dwoch nozkach. Czasem udaje mu sie przejsc samemu ok 1,5 metra np od mamusi do tatusia. Ma niesamowity apetyt, wcina wszystko co mamusia mu poda. Lubi warzywka i owoce a takze biszkopciki. Smaku czekoladki jeszcze nie zna. Umie pic przez slomke. Duzo gada po swojemu. Mowi mama, dada, baba, lala ale jeszcze nie ma to odniesienia do osob czy rzeczy.
Sam zasypia wieczorem w swoim pokoiku przy zgaszonym swiatelku. Ogolnie zloty dzieciak:-p;-).
Z nocnikiem go jeszcze nie zapoznalam:-D, ale juz sie rozgladam by takowy mu kupic:tak:.
 
moja raczkować nie chce za bardzo ale juz zaczyna chodzic jak maly pijaczek potrafi pół pokoju prze dreptac i robić papa przy tym i kosi kosi.sama niestety nie zasypia :( ale za to pije sama mleczko i staje sie coraz bardziej samodzielna.pozdrowionka i dzieki za odwiedzinki
 
Do góry