reklama

Jak tam wasze pociechy-chdzą już????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2005' rozpoczęty przez oliwka29, 25 Luty 2006.

1. oliwka29

oliwka29 marzec 05 i sierpień 07

Jak wasze szkraby ,chodzą

2. oliwka29

oliwka29 marzec 05 i sierpień 07

Nasza mała zaczeła chodz [​IMG] jak miała 10 miesięcy ;D ;D ;D ;D

3. reklama
  4. agula82

agula82 Fanka BB :)

a nam się z chodzeniem nie śpieszy,
    Bartuś staje przy meblach wzdłuż nich chodzi, chodzi trzymany za rączki
    i sam stawac się już nauczył, to uczy się
    jak sie zapomni to stoi sam ;D ;D ;D
    jak zauważy ze stoi sam to klap na pieluche ;D ;D

5. Kati

Kati Fanka BB :)

Jeszcze niestety nie umiemy same chodzić i nie mam pojęcia jak to się dzieje, że równolegle z tym jak Laura stanęła na nogi z miejsca zaczęła też raczkować. Należy ją więc prowadzać, jak ma do przejścia 20 cm, to klap na podłogę i raczkuje. Skubana bardzo ładnie chodzi prowadzana za jedną rączkę, ale wrodzone zdaje się lenistwo każe jej się buntować, bo woli za 2 rączki. Eeeech, ma jeszcze czas, nachodzi się...

6. noelia

noelia basieńka

Witam marcówki małe i ich mamuśki

Mój szkrab chodzi już bardzo ładnie i chodzę z nią na piesze spacerki,zabiera rączke i idzie sama,wygląda to śmiesznie bo ona chce na swoim postawić, :p więc ja idę w jedną strona a ona w drugą
    pozdrawiam

7. ..::AgnieszkA::..

..::AgnieszkA::.. Początkująca w BB

Witam Was:)

urodziłam synka dokładnie 21 marca... heh rok juz minął....

Musze wam się pochwalić co do chodzenia moje dziecko chyba jest jakieś "nadzwyczajne" zaczął chodzić jak miał niecałe 6 miesięcy... Lekarz Marcelka... nie za bardzo sie uśmiechał na tą wiadomosc... tym bardziej jak sam był świadkiem jak mały chodzi... był strasznie zaskoczony. Z resztą jak wszyscy. ale on bardzo szybko nawet siadał bo mial niecale 2 miesiacy sam sie podnosił. Teraz mój synek prawie tylko biega ;] gania się z psem po mieszkaniu. W ogóle nie raczkował... Jedyne czego nie potrafi to mówić :p tylko "TATA" "BABA" "AGA" i chyba tylko tyle.. Jestem strasznie z niego dumna... Moja skarba!! ;D

8. syl1982wia

syl1982wia SzczęśliwaMamaŁobuzów

MÓJ MAŁY DOPIERO ZACZYNA STAWIAĆ PIERWSZE KROKI :) ALE MOIM ZDANIEM MA JESZCZE CZAS
    POZDRAWIAM

Poleć forum