reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam wasze pociechy-chdzą już????

reklama
Nasza mała zaczeła chodz
obrazek0374xp.jpg
jak miała 10 miesięcy ;D ;D ;D ;D
 
a nam się z chodzeniem nie śpieszy,
Bartuś staje przy meblach wzdłuż nich chodzi, chodzi trzymany za rączki
i sam stawac się już nauczył, to uczy się
jak sie zapomni to stoi sam ;D ;D ;D
jak zauważy ze stoi sam to klap na pieluche ;D ;D
 
Jeszcze niestety nie umiemy same chodzić i nie mam pojęcia jak to się dzieje, że równolegle z tym jak Laura stanęła na nogi z miejsca zaczęła też raczkować. Należy ją więc prowadzać, jak ma do przejścia 20 cm, to klap na podłogę i raczkuje. Skubana bardzo ładnie chodzi prowadzana za jedną rączkę, ale wrodzone zdaje się lenistwo każe jej się buntować, bo woli za 2 rączki. Eeeech, ma jeszcze czas, nachodzi się...
 
Witam marcówki małe i ich mamuśki

Mój szkrab chodzi już bardzo ładnie i chodzę z nią na piesze spacerki,zabiera rączke i idzie sama,wygląda to śmiesznie bo ona chce na swoim postawić, :p więc ja idę w jedną strona a ona w drugą
pozdrawiam
 
Witam Was:)

urodziłam synka dokładnie 21 marca... heh rok juz minął....

Musze wam się pochwalić co do chodzenia moje dziecko chyba jest jakieś "nadzwyczajne" zaczął chodzić jak miał niecałe 6 miesięcy... Lekarz Marcelka... nie za bardzo sie uśmiechał na tą wiadomosc... tym bardziej jak sam był świadkiem jak mały chodzi... był strasznie zaskoczony. Z resztą jak wszyscy. ale on bardzo szybko nawet siadał bo mial niecale 2 miesiacy sam sie podnosił. Teraz mój synek prawie tylko biega ;] gania się z psem po mieszkaniu. W ogóle nie raczkował... Jedyne czego nie potrafi to mówić :p tylko "TATA" "BABA" "AGA" i chyba tylko tyle.. Jestem strasznie z niego dumna... Moja skarba!! ;D
 
reklama
Do góry