reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam z waga przed pod koniec i po ciazy obiecnie?

reklama
ja jestem chyba jakaś nietypowa. w ciąży miałam cukrzycę ciążową, stosowałam specjalną dietę i 4X dziennie sprawdzałam poziom glukozy we krwi. chyba przez tą dietę ważę po porodzie o 13 kilo mniej jak przed CIĄŻĄ!!!! serio-nie pomyliłam się, 13kg mniej jak przed ciążą.
jestem tym zachwycona.
 
Aga!
Będę ci kibicowac.

Moja waga pozostawia jeszcze dużo do życzenia. Do wagi sprzed ciążyu zostało mi 2 kg, a przed ciążą też ważyłam za dużo . Obecnie mam 67 kg na liczniku. Muszę się w końcu wziąśc za siebie. Chodzę co prawda na basen , ale przydałoby się jeszcze trochę powiczyc. Najwyższa pora na odkurzenie roweru. Powinnam też ograniczyc spożycie słodyczy , gdyby nie to pewnie moja waga wyglądałaby już lepiej. ;D

Tatoonie!
Superowo masz ,że tak ładnie schudłaś.
 
dzewczyny proponuje super cwiczenie... kolportarz gazerek z wozkiem(zapakowanm dzeckiem i jeszcze gazeyki... w 3 dniposzlo 8 tysiecu gazetek a to troche warzy a i dzielnica nie mniejsza przy tej pogodzie chyba "troche spalilam":)))

Pozdrawiam

Aniolekk i Igor
 
a ja zaczynam być za chuda ::) spodnie zaczynają na mnie wisieć i ludzie to zauwarzają; hmmm mam więcej jeść?? ;D
 
dzis bylam na kursie pociezarowkowym, tzn. sport dla pan po porodzie. myslalam, ze sie poslonie i poslaniam z innymi sloniami. guzik z petelka. na 8 kobitek jeszcze tylko jedna byla taka tlustawa jak ja. cala reszta wygladala normalnie, az do dwoch niemal zasuszonych-takie byly chude. rany, co one robily, zassaly sobie ten tluszcz, czy sie glodzily w ciazy....gimnastyka dobrze robi, ale chyba raz w tygodniu to troche malo na taaaaaaaaaaaaaka pupe. trzeba sporobowac pomalpowac w domku, a to nielatwa sprawa......
 
WITAM,

JA JUZ PRAKTYCZNIE WROCILAM DO "STAREJ WAGI". PRZED CIAZA WAZYLAM 49 KG, W 9-YTM M-CU 61 KG, A OBECNIE NIECO POWYZEJ 51 KG. NA SZCZESCIE MIESZCZE SIE W CIUSZKI SPRZED CIAZY! KARMIE MALUSZKA TYLKO PIERSIA I FAKTYCZNIE POTWIERDZIALA SIE OBIEGOWA PRAWDA, ZE PO 3 MIESIACACH WRACA SIE (PRAWIE) DO WAGI SPRZED CIAZY. TROSZKE MNIE TO DZIWI, GDYZ JEM BAAARRRDZOO DUZO SLODKOSCI, GDYZ WLASCIWIE TYLKO NA TO MAM OCHOTE, A WAGA SPADLA! FAKT, BYLA TEZ OSTRA DIETKA, GDYZ MALUSZEK MIAL MALE PROBLEMY, ALE TERAZ JEST O'K!
POZDRAWIAM WSZYSTKIE STYCZNIOWE MAMY!

PS. URODZIALM 1-GO STYCZNIA, CZY SA NA FORUM MAMY, KTORE TEZ URODZILY W TYM DNIU???
MONI
 
ja przed ciaza wazyłam 54 w 9 misiacu juz 72, a miesiac po porodzie 59. teraz waze 53
90779.jpg
 
reklama
u mnie -2 sprzed ciąży, ale ciuchy na mnie wiszą.
Pewnie faktycznie zjechałam więcej, ale każdy cycuś waży ok. kilograma (czasami tak mi się wydaje)
 
Do góry