reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam z waga przed pod koniec i po ciazy obiecnie?

ja w ciąży prztyłam 18 kilo - w sumie doszłam do 66, a teraz jest 48 i ponownie odzyskałam wystające kości biodrowe, ja to lubie ale znajomi twierdzą że się zasuszam :p
 
reklama
BATA U MNIE TO SAMO :) też doszłam do 48.......karmię piersią i mam nadzieję, że wiecej nie schudnę :p
 
ja dzięki karmieniu piersią stracilam 25 kilo :D :D :D ale ostatnio 0.5 do przodu, musze uważac!!!!
 
Dziewczyny karmiace, a jak u Was z apetytami bo ja o zgrozo jem jak potwor- co prawda nie duzo na raz ale za to jak czesto!!! Co wpadnie w reko - oststnio chyba przesadzilam bo Zuza znow dostala wysypki a miala juz taka sliczna skoreczke... Fakt ze jeszcze nie przytylam naprawde mnie zadziwia, jak np jestesmy na spacerze to bez drozdzowki sie nie obejdzie...
 
Aniusia, ja tez spacerek ze slodka buleczka albo z ziarnami!:) a slodkiego to tak mi sie chce i chyba troche przesadzilam bo mam te 0,5 na plusie i musze kurcze uwazac!no i lody......hmmmmmmm,uwielbiam lody,a najbardziej czekoladowe i cytrynowe,kurde,musza pozamykac te lodziarnie! a i odkrylam u na miejsce z najsmaczniejszymi lodami wloskimi,poezja! ;D
 
nie nie karmię piersią, i nie wiem czy właśnie to pomagło mi powrócic do wagi ::)
 
a ja w czasie ciąży przytyłam 25 kg. głównie dlatego że musiałam leżeć a każdy chciał mi poprawić chumor czekoladkami, jogurcikami i innymi tłuczącymi smakołykami. na szczęście wróciłam do wagi sprzed ciąży, chociaż zajęło mi to dwa miesiące. teraz chyba będę tylko chudła, bo mały ma chyba na wszystko alergię a ja nabawiłam się problemów z żąładkiem więc mam rygorystyczną dietę. zobaczymy co będzie za miesiąc
 
reklama
Do góry