reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam z waga przed pod koniec i po ciazy obiecnie?

Ciezko,ciezko byc samotka mamuska,a chyab jeszcze ciezej jak tatus niby jest a tak rzeczywiscie go nie ma.Najbardziej mi chyba zal tak i w ciazy jak i mala juz jest to to ze nie mam z kim sie cieszyc jej postepami,jest mama,brat ,przyjaciele ale to nei to samo.
 
reklama
Witam.

Przed ciążą ważyłam 54 kg przy wzroście 168 cm. W czasie ciąży chudłam aż do 5 miesiąca i ważyłam 49 kg no a potem pzytyłam do 61 kg.
Po wyjściu ze szpitala miałam tylko malutki brzuszek, a waga od razu wróciła do normy przed ciążą. Nawet teraz niektórzy się dziwią, że jestem taka chuda, a mam takie małe dziecko.
 
okropny ten watek. nie chce sie nawet przez chwile zastanawiac ile powinnam wazyc. wystarczy, ze mam stres z tego powodu, ze nie waze...
juz 8 miesiac. ohyda.
jestem za zamknieciem tego deprymujacego watku!!!
 
ja w ciazy przytylam okolo 27 kg :szok: :-D do swoich kg przed wrocilam juz po 7-8 mies. tzn. teraz znowu mi sie 1.5 kg przytylo to ta zima chyba heheehe:zawstydzona/y: pozdrawiam
 
Przed ciążą ważyłam 54kg i od samego początku ciąży zaczęłam pomalutku tyć. Pod koniec ważyłam 68kg (czyli przytyłam 14kg). Po urodzeniu Majeczki (jeszcze w szpitalu się ważyłam przed wyjściem) miałam 58kg. Szybko spadłam do 56kg i już do dziś tak mi zostało, waga ani drgnie:-D :-D :-D
 
reklama
witam
ja startowałam 73,5 doszłam do 90kg pod koniec ciąży:no:
mój maluszek okazało sie ze ma alergie pokarmowa i oczywiście musiałam byc na diecie , radykalnej ( jadłam ryż piłam wodę ). waże teraz 59 kg :-D
czuje sie super teraz odstawiłam malca od cyca i zobaczymy jak będzie z moją wagą
 
Do góry