reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam z waga przed pod koniec i po ciazy obiecnie?

aniołekk

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 552
Miasto
Szczecin
:)

jestem ciekawa jak wygladabilans wagowy...?

my zaczynalismy ciaze 61kg, spadlismy do 57
nabralismy w sumie 10kg czyli pod koniec bylo 67kg
10 dni po ciazy jest 58kg. i jszcze chyba spada choc normalnie jem a mlody wysysa ze mnie wszystko:)

Pozdrawiam aiolekk

PS https://progryf.szn.pl/gallery/album148/P2120006 tak wyglada mama 10 dni po porodze:) odstawiona na urodzinki tatusia:)
 
reklama
Ja w ciąży przytyłam 19 kg , a teraz zostało mi jeszcze 5 kilo na plusie do wagi sprzed ciąży. :laugh:
 
hej:) a ja w ciązy przytyłam prawie 9 kg a teraz (niecałe 4 tygodnie po porodzie) ważę 5 kg mniej niż przed ciążą czyli schudłam 14 kg :) Tylko tak dalej to się ze mnie laska zrobi ;) ;D bo przed ciążą to miałam ciałka nieco za wiele ::)
 
Generalnie nie mam pojęcia ile ważę - nie posiadam wagi w domu. Ale spokojnie mieszczę się w spodnie przed ciążą i wyglądam (na swoje oko) okej.
Co prawda brzuszek jeszcze nie jest taki jaki był ale sobie ćwiczę - jeśli buba mi pozwala - to nawet kilka razy dziennie przez kilkanaście minut.

Ale przecież nie ma się co stresować - przecież maleństwa i tak z ans wyciągną - a później kiedy zrobi się ciplej to będą spacerki itp itd.
 
W ciąży przytylam okolo 15 kg, a teraz zostaly mi 5 do zrzucenia, ale jeszcze nie wchodze w spodnie- brzuch i pupa ;D
 
ja przytylam 10 kilo i 9 kilo juz nie ma ale tak szczeze licze ze moze jeszcze cos ubedzie ;D
 
ja przytyłam 14kg teraz już wchodze w spodnie z przed ciąży ale nie jest mi w nich jeszcze tak luzno jak było :-[ mam nadzieje że niebawem będzie ....choć wcinam jak szalona :p to wszystko przez to siedzenie w domu,jak tylko sie zrobi ciepło zaczne śmigać z małym na kilometrowe wycieczki i damy rade ;D
 
Witam. Zazdroszcze wam dziewczynki tych szybkich powrotów do wagi. Ja przytyłam 15 kg i az 10 zostało mi do zrzucenia-nie wiem jak sobie poradze z tłuszczykiem zeby go zgubic :-[ . O spodniach sprzed ciąży to mogę tylko pomarzyć ::) . Pozdrowionka
 
reklama
Witam!
To ja tez jak na spowiedzi....w ciazy przytylam 18kg!!!! I jakos 2 tygodnie po porodzie sie wazylam, to zostalo do zrzucenia jakies 6-7kg - ja nie do konca znam wage sprzed ciazy, bo w domu nie mialam wagi, a jak mnie zaczal wazyc lekarz, to juz bylam w ciazy.
A co do spodni sprzed ciazy, to tez w nie wchodze, ale nie czuje sie w nich zbyt komfortowo, wiec kupilam sobie nowe-z lycra, z zalozeniem,ze jeszcze jakos zrzuce te kilka kilogramow.
Niestety nie bedzie chyba latwo - mam wrecz wilczy apetyt, a do tego przez karmienie, nie mozna jesc wielu owocow,wiec pozostaly mi tylko jablka - dobrze,ze je lubie... ;)
Jakos bedzie...moze maly Igorek wezmie ten mamy tluszczyk...?? Czas pokarze...
Powodzenia w zrzucaniu tych zbednych kilogramow... :o)))

pozdrawiam wszystki MAMUSIE!!!

edka81 - mama Igorka
 
Do góry