reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Jak to jest ? Córeczka tatusia czy synek ?

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Nat.halie, 29 Kwiecień 2010.

 1. Nat.halie

  Nat.halie Początkująca w BB

  Hm... No właśnie... My mamy synka (3l.) i Oliwkę (1l.) i zauważyłam, że mój mąż tak samo traktuje synka jak i córeczkę, a jak jest u was ? :-)
  Bo często się słyszy córeczka tatusia lub synek mamusi ...
   
 2. reklama
 3. iwonaryki

  iwonaryki Zaciekawiona BB

  Witaj:-)Powiem Ci że może moje zdanie będzie mało znaczne ale może jaednak potrzebne powiem Ci że mój narzeczony i ja razem wychowujemy mojego synka z mojego poprzedniego związku i wiadomo że jak będziemy mieli już po ślubie np.córeczke(a zamierzamy mieć;-))uważam że nie będzie jakieś tam różnicy między moim synkiem (mój syncio ma już prawie 6 lat:-D)a naszym wspólnym dzieckiem dzieci traktuje się jednakowo i wiem że jak będziemy formalnie małżeństwem(a jeszcze nie jesteśmy:-()to wtedy zaczniemy starania nad córcią bo synka już mamy ;-) .. Powiem Ci że coś w tym jest co napisałaś sama jestem z moich sióstr najstarsza i raczej byłam córeczką mamusi choć mój tata nie okazywał mi nigdy swoich uczuć :-( i pomimo tego także wiedziałam a raczej czułam że jakieś tam znaczenie dla niego mam tak jak reszta moich młodszych sióstr .. wiesz czasem z moim narzeczonym śmiejemy się że jak będziemy mieli córkę to będzie córeczka tatusia że będzie tak w nią zapatrzony :blink:a mój narzeczony mówi że tak nie będzie a czy jego słowa się sprawdzą ? to się w przyszłości okaże:-D
   

Poleć forum