reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

Miasto
poznan
Rozwiązania
0
Witam.mam chłopaka ale jeszcze niewspółżyjemy bez zabezpieczeń bo jednak troche strach przed ciążą,Chciałam sie od Was dziewczyny dowiedziec jak to jest gdy wasz mąż/chłopak kończy w Was,bez żadnych prezerwatyw?przyjemne to jest gdy nasienie wpływa do pochwy?i czy szybko wypływa to?może koleżanki które starają się zajśc w ciąze sie wypowiedzą.pozdrawiam

reklama

bluebell

MAMUSIA ALUSIA
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
ja nie wiem jak to jest kiedy tego nie robi wiec nie mam porownania

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
My mamy to szczęście, że oboje dostajemy orgazmu w tym samym momencie, więc... jest bosko. Gorzej gdy nie używaliśmy żadnych zabezpieczeń (oprócz refleksu...) i wtedy ja nie dochodziłam.
Nie czułam jak nasienie wpływa do środka, antomiast badzo szybko wycieka.

mamaczarusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam.mam chłopaka ale jeszcze niewspółżyjemy bez zabezpieczeń bo jednak troche strach przed ciążą,Chciałam sie od Was dziewczyny dowiedziec jak to jest gdy wasz mąż/chłopak kończy w Was,bez żadnych prezerwatyw?przyjemne to jest gdy nasienie wpływa do pochwy?i czy szybko wypływa to?może koleżanki które starają się zajśc w ciąze sie wypowiedzą.pozdrawiam
w zyciu tak kretynskiego pytania nie slyszalam:eek:
ile ty masz lat dziewczynko??? 10?

KingaMZ

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
mamaboo no chyba zartujesz :D chociaz ostatnio uslyszalam od kolezanki ze ona zna dziewczyne ktora o ciazy dowiedziala sie niedlugo przed rozwiazaniem i nei wiedziala ze jest w ciazy! :p jakim to trzeba byc idiota to ja nie wiem...w glowie mi sie to nie miesci....

Noel

Kochająca mama
Miasto
Legionowo
Rozwiązania
0
Mamie mojej teściowej w wieku 50 lat zatrzymała się @.
Lekarze byli pewni, że to menopauza.
Dopiero na samym końcu przeprowadzili badania ginekologiczne i okazał się, że jest w 7 miesiącu ciąży:szok::szok:.....moja teściowa ma sporo młodszego brata
Ale to było 30 lat temu:rofl2:

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
mamaboo no chyba zartujesz :D chociaz ostatnio uslyszalam od kolezanki ze ona zna dziewczyne ktora o ciazy dowiedziala sie niedlugo przed rozwiazaniem i nei wiedziala ze jest w ciazy! :p jakim to trzeba byc idiota to ja nie wiem...w glowie mi sie to nie miesci....
Niestety nie żartuję...
Na dodatek to moja siostra. Zadała mi to pytanie jak miałam 18 lat, tj. "Gdzie ty wkładasz tampona?". Ona miała wtedy 29 lat i 3 dzieci...
Chciałam odpowiedzieć, ze do d... :-D

klucha09

mama Haneczki
Miasto
irlandia
Rozwiązania
0
sama znamdziewczyne ktora dowiedziala sie ze jest w ciazy na koniec 6msc nie wiem nie umiem sobie tego wyobrazic jak mozna przegapic ruchy dziecka.
co do glownego pytania nie wiem nie mam porownania

reklama

tinka107

mama Gabrysi
Rozwiązania
0
kazde pytanie jest madre nie krytykujmy innych sama mozesz nie wiedziec czegos co dla innych wydaje sie kosmicznie proste

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N 2 dni na dziecko - czy może wziąśc tata gdy mama jest na wychowawczym Porady prawnika 1
E gdy adres biologicznego ojca jest nieznany Porady prawnika 4
M oddanie dziecka pod opiekę rodziny zastępczej, gdy ojciec jest nieznany. Porady prawnika 1
K Zobacz co się dzieje gdy dziecko nie jest zapięte w foteliku Roczniaki i dwulatki 14
A Czy ten test jest pozytywny? Czy ja jestem w ciąży ? Przyszłe mamy 9
IsabellaW 6 tydz usg, jest zarodek ? Ciąża, poród, połóg 5
Przemek1221 czy jest w ciąży? Potrzebuję porady 45
Bobasek12345 Błagam pomóżcie czy test jest pozytywny Potrzebuję porady 88
M Czy jest szansa na ciąże? Staramy się 2
M Czy jest dobrze? Beta Potrzebuję porady 6
Verona26 Imię Kornel. Czy jest dziwne? Ciąża, poród, połóg 19
nowamloda12 Corka 8msc, jest nie do zniesienia Potrzebuję porady 10
domcia2212 Czy test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 3
R Sześciolatek do szkoły, jakie jest wasze zdanie ? Potrzebuję porady 75
R Czy wynik tedtu jest wiarygodny Staramy się 4
J Czy ciąża jest możliwa w tym przypadku? Ciąża, poród, połóg 30
Harley Czy możliwe jest zajście w ciążę przed @ Ciąża, poród, połóg 44
monika1990000 Czy ten teat jest pozytywny? Potrzebuję porady 11
taka j. Jak to jest naprawdę z tym koronawirusem? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 89
A USG, czy widać różnice i jest szansa? Ciąża, poród, połóg 11
MILUTKA1993 Czy jest mozliwe tak szybkie wystapienie objawow zagniezdzenia zarodka? Potrzebuję porady 3
Aśka 94 Czy jest zagrozenie porodem przedwczesnym Potrzebuję porady 8
gajdowa 2 poronienia ...nadzieja nadal jest Ciąża po poronieniu 35
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 9
M Czy jest jeszcze nadzieja? Brak akcji serca... Ciąża, poród, połóg 27
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
Mythopoeia Co to jest??? Potrzebuję porady 4
J Czy możliwa jest ciąża?? Potrzebuję porady 5
GabrielaNowak85 Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 1258
Majcia1007 Czy to jest wynik wiarygodny? Potrzebuję porady 27
M Tablet, smartfon, telefon, smartwatch - dać czy nie dać o to jest pytanie Przedszkolaki 8
B Co to jest Potrzebuję porady 3
A Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Rozmowy o seksie 6
P Czy przyrost bhcg nie jest za wolny? Ciąża, poród, połóg 14
I Zapis ktg czy jest prawidłowy? Ciąża, poród, połóg 15
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
aniaslu Seksualizacja jest groźna. Jak chronić dzieci? Temat tygodnia 6
S Witam czy beta hcg jest prawidłowa? Potrzebuję porady 6
Sylwia maybe baby Czy jest to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 11
aniaslu Czy siusianie na zapas jest zdrowe, a w pozycji na Małysza? Co warto wiedzieć Temat tygodnia 1
Pati1996_2 Jeszcze nie wiem, jaka jest szansa? Potrzebuję porady 10
X Czy to jest ciaza? Potrzebuję porady 10
M Test ciążowy z krwi z Apteki - jest taki! Staramy się 47
A Badanie metodą Fish z amniopunkcji czy jest wiarygodne? Potrzebuję porady 4
G 32dc, 14dpo - test negatywny. Jest nadzieja? Staramy się 7
aniaslu Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie? Pytanie tygodnia 7
aniaslu Nietrzymanie moczu w ciąży i po porodzie. Czym jest, skąd się bierze i gdzie szukać pomocy? Temat tygodnia 11
U Jaka jest Waszą opinia w tym temacie? Potrzebuję porady 15
aniaslu Kangurowanie. Czym jest i jak buduje więź z dzieckiem? Temat tygodnia 30