reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

Hmm....Chyba ktoś zmienił temat ;)))) xD A co do tematu to osobiście nie umiem tego opisać... Jest to po prostu coś innego... niż seks z zabezpieczeniem... To zalezy jak ktoś jeszcze do tego podchodzi ;) Bo mi było miło kiedy pomyslałam sobie jak go kocham i że własnie możemy stworzyć wspólne życie,,,
 
reklama
Odchodzac od watku...glupie pytania sa do przyjecia, ale to gdzie sie wklada tampona...???
A mowiac o kobietach, ktore dowiaduja sie o ciazy w ktoryms miesiacu jej trwania to znam lepsza historie dotyczaca zycia mojej kolezanki ze szkoly sredniej. Otoz po maturze wyjechala za granice, poznala faceta i po jakims tam czasie zorientowala sie (!) ze nie ma okresu juz 2 miesiace, miala sie do ginka wybrac kiedy okres sie pojawil i wszystko wrocilo do normy. Pewnego dnia bardzo zaczal ja bolec brzuch, pojechala do szpitala a lekarz do niej :przeciez pani rodzi! A ona szok! :szok::szok::szok:
Wiem, ze ta historia jest nie do uwierzenia ale jest prawdziwa. Sama jestem zdziwona, ze nie czula ruchow dziecka, jesli chodzi o wielkosc brzucha to podobno nic nie bylo widac, dziewczyna ogolnie jest szczupla i dosc wysoka. Jej synek jest pare miesiecy starszy od mojego Kuby, zdrowy, sliczny chlopaszek.
Dlugo sama nie moglam w to uwierzyc i az zapytalam moja ginekolozke, czy to mozliwe ze jest sie w ciazy i ma sie okres, ona stwierdzila , ze jest to mozliwe ale sa to bardzxo, bardzo rzadkie przypadki.
 
Odchodzac od watku...glupie pytania sa do przyjecia, ale to gdzie sie wklada tampona...???
A mowiac o kobietach, ktore dowiaduja sie o ciazy w ktoryms miesiacu jej trwania to znam lepsza historie dotyczaca zycia mojej kolezanki ze szkoly sredniej. Otoz po maturze wyjechala za granice, poznala faceta i po jakims tam czasie zorientowala sie (!) ze nie ma okresu juz 2 miesiace, miala sie do ginka wybrac kiedy okres sie pojawil i wszystko wrocilo do normy. Pewnego dnia bardzo zaczal ja bolec brzuch, pojechala do szpitala a lekarz do niej :przeciez pani rodzi! A ona szok! :szok::szok::szok:
Wiem, ze ta historia jest nie do uwierzenia ale jest prawdziwa. Sama jestem zdziwona, ze nie czula ruchow dziecka, jesli chodzi o wielkosc brzucha to podobno nic nie bylo widac, dziewczyna ogolnie jest szczupla i dosc wysoka. Jej synek jest pare miesiecy starszy od mojego Kuby, zdrowy, sliczny chlopaszek.
Dlugo sama nie moglam w to uwierzyc i az zapytalam moja ginekolozke, czy to mozliwe ze jest sie w ciazy i ma sie okres, ona stwierdzila , ze jest to mozliwe ale sa to bardzxo, bardzo rzadkie przypadki.


No to dziewczyna musiała szok przeżyć.
Ale powiem szczerze, ze faktycznie poziom uświadomienia seksualnego i nie tylko - może bardziej pasuje określenie intymnego - daje wiele do życzenia, i bynajmniej nie jest to tylko i wyłącznie ich winna (chodź czasem tylko i wyłącznie) ale bardzo często środowiska w jakim się wychowywali, jak ich rodzice uświadomili i nauczylii. Ostatnio czytałam artykuł na onecie o prowadzeniu lekcji o wychowaniu seksualnym a raczej "przygotowanie do życia w rodzinie", to co tam przeczytałam daje naprawdę wiele do myślenia, a najgorsze jest to, że poziom wiedzy nauczycieli w tym zakresie jest przerażający... i oni będą uczyć kiedyś moje dziecko???? ( w szkole będę chyba ta "wredna mama ucznia")
 
KingaMZ, klucha09 Ja miałam sasiadke która byla w podobne sytuacji tyle ze ona o ciazy dowiedziała sie w 6 mies ogólnie była dosc puszysta nawet bardzo i cały czas miała miesiaczke dopiero od 7 miesiaca jej sie zatrzymała no ale o ciazy dowiedziała sie przypadkowo bo umówiła sie do gineologa gdyz z mezemstarali sie od dłuzszego czasu o dzidzie i nie było efektu, a tu prosze poszła do lekarza i juz odrazu 6 miesiac:-p
Mama Boo Tampon wymiata:-p ze sie tak kolokwielnie wyrażę:-D:-D
 
umi u mnie tez sie zdarzylo ze sasiadka z ogromnymi bolami pojechala na pogotowie a tam do niej ze ma jechac do szpitala bo rodzi, szok, maz jak przyjechal i powiedzial nam ze ma corke to moi rodzice mysleli ze za duzo wypil i go fantazja poniosla hehe...sasiadka miala 46 lat i myslala ze juz menopazua ja dopadla i dlatego okres sie skonczyl, a ze najszczuplejsza nie byla to nic nie bylo po niej widac...nic a nic! :D wez tu z dnia na dzien zorganizuj wszystko dla dziecka :p
 
KingaMZ Heh kurcze 46 lat i rodzic dziecko z jednej strony to ogromny dar bo wiele kobiet juz nie moze a z drugiej kurcze jak jej dziecko skonczy 20 ona bedzie miec 66 mam nadzieje ze bedzie zywotna staruszka bo jeszcze pewnie przyjdzie jej wnuki bawic:-D
 
reklama
U mnie na osiedlu tez byl podobny przypadek. Babka okolo 45 lat, okres sie jej zatrzymal. Poszla do lekarza, badania USG i diagnoza: guz na macicy. Dostala termin na wyciecie macicy w szpitalu . Na dzien przed operacja , juz w szpitalu powtarzaja USG. I okazuje sie ze to 5 miesiac ciazy.... Chlopak ma dzis 12 lat.... a malo brakowalo i zostal by usuniety z cala macica.
 
Do góry