reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

tak, wiele jest dziwnych zdarzeń na tym świecie, znam dziewczynę, która o ciąży dowiedziała się w 7 miesiącu.......
 
reklama
No to dziewczyna musiała szok przeżyć.
Ale powiem szczerze, ze faktycznie poziom uświadomienia seksualnego i nie tylko - może bardziej pasuje określenie intymnego - daje wiele do życzenia, i bynajmniej nie jest to tylko i wyłącznie ich winna (chodź czasem tylko i wyłącznie) ale bardzo często środowiska w jakim się wychowywali, jak ich rodzice uświadomili i nauczylii. Ostatnio czytałam artykuł na onecie o prowadzeniu lekcji o wychowaniu seksualnym a raczej "przygotowanie do życia w rodzinie", to co tam przeczytałam daje naprawdę wiele do myślenia, a najgorsze jest to, że poziom wiedzy nauczycieli w tym zakresie jest przerażający... i oni będą uczyć kiedyś moje dziecko???? ( w szkole będę chyba ta "wredna mama ucznia")
ja tez będa taką mamą:baffled: nauczyciele będa mnie pewnie palcem wytykać, ale irytuje mnie niuswiadomienie młodziezy i udawanie, że nie ma problemu. Co to za nauka, jak nie możesz zadac pytania? nie ważne, że komus może sie wydac głupie. Po to maja byc takie lekcje, żeby dzieci (młodzież) mogła pytac nawet gdzie się wkłada tampon. Uważam, że wyśmiewanie czy wprowadzanie tabu nie skutkuje niczym dobrym. Młodziez zamiast wiedzy ma jakies plotki, zabobony, traktuje stosunek przyrywany jako pewną metodę antykoncepcji, podobnie jak kermienie piersią.
 
Moja kuzynka miala do 3 miesiaca miesiaczki i potem niespodzianka, dzidzia w poczatku 4 tygodnia byla juz na usg:-).
Nie straszcie mnie:szok:, moja mama ma jakies zachcianki ostatnio i wiecznie spi, misiaczka jej zanikla juz dawno bo 2 lata temu ale rok temu dostala jeszcze jednorazowej miesiaczki, jest dosc tega i jakis czas temu mówila ze miala dziwne uczucie jakby czula ruchy, ale potem uznala ze jej sie wydawalo:szok:, bo test wyszedl negatywny.
 
Bedąc na praktykach na położnictwie miałam :przyjemność" poznac 47 latkę która w zoorientowała sie że jest w ciąży gdy była w szpitalu i zaczeła rodzić.
Bez komentarza
 
Czy to jest przyjemne ? Nie wiem ,ja tego nie czuję wcale ,bo dochodzimy zwykle w tym samym momencie ,ale niefajnie jest już po wszystkim ,kiedy to wszystko się wylewa ;)
 
Witam.
Hmm, może tak dziwnie się wpasuje w temat, bowiem jestem jedynie tym kończącym :tak:. Od mojej strony jednak jest to jak najbardziej przyjemne, uciekanie w ostatnim momencie, czy to korzystanie z gumki nie jest już tak intymne i przyjemne. :sorry2: Choć oczywiście trzeba wówczas inaczej się zabezpieczać, albo myśleć o maluszku. :-)U nas starania były jak najbardziej przyjemne i żonie sprawiało to wiele przyjemności i intymności gdy kochaliśmy się do końca bez zabezpieczenia. :-D
Na końcu faktycznie troszkę albo troszkę więcej :rofl2: wycieka, jednak to kwestia podejścia, a czasem zabawy. Przecież po można się dalej fajnie bawić...:-D
 
Seks bez zabezpieczenia do końca jest bardzo przyjemny:tak:, ale gdy jest się w ciąży trzeba pamiętać, że potem trzeba dokładnie się umyć, (tak przynajmniej mi lekarz tłumaczył)bo sperma negatywnie wpływa na macicę..., dokładnie nie powtórzę, pewnie niejedna z was o tym słyszała, i jeszcze jedna prośba, nie krytykujcie pytań innych, każdy ma prawo czegoś nie wiedzieć:no:
 
reklama
Do góry