reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

Kasiorek, twoj lekarz powiedzial ze sperma w ciazy zle wplywa na macice czy dzieciatko?

Tzn tłumaczył mi, że to źle wpływa na macicę, która jest przecież teraz silnie unerwiona, większość nas przez to czuje większy apetyt na seks i czerpie większą przyjemność z seksu;-)w konsekwencji nie wpływa to korzystnie na płód. Dokładnie tego nie powtórzę, ale pamiętam i stosuję się do tej zasady, że zaraz po stosunku trzeba się dokładnie umyć. Mój lekarz jest niesamowity seks to był pierwszy temat, który ze mną poruszył:-) Pozdrawiam:-)
 
reklama
wlasnie dlatego tez o tym myslalam, bo u mnie 12 godzin po stosunku zaczely sie bóle, a potem poronilam,lekarz skwitowal ze to byla infekcja i nie kwapil sie do wykonania badan, wiec nie wiem do konca co bylo przyczyna.
 
wiecie co dziewczynki ja to odkad jestem w ciazy a to jest 2miesiac nie kochalam sie z moim chlopakiem;/tzn nie mam w ogole ochoty;/drazni mnie kiedy mnie dotyka, caluje i jak porusza temat sexu;/a wczesniej to byla u nas norma;)))i czesto konczyl we mnie!nie wiem czego tak mi sie stalo teraz;/az mi go szkoda bo chlopak sie meczy hehe;p no ale co ja poradze jak nie mam ochoty i juz;/
 
No widzicie dziewczynki ja wlasnie po pierwszym stosunku w ciazy dostalam skurczy, potem doszla goraczka i maluszek nie wytrzymal, nastepnym razem sie wstrzymam albo z prezerwatywa tylko jesli juz.
Ja jakos nie czuje tego konczenia we mnie, tylko potem wszystko sie wydostaje i sie mocze:-)
 
oj dziewczyny ! tak chyba nie mozna kogos zjechac za pytanie, co?!

forum jest po to zeby pisac, jestesmy tu anonimowi wiec takie pytanie mozna zadac...\


ja powiem tak, nie czuc tego, ale wyplywa szybko :p


a co do ciazy, to mam kolezanke ktora do 5 miesiaca nie wiedziala ze jest w ciazy
poszla do gina po cos tam.... a on bez slowa zrobil jej usg i mowi "a to jest pani dziecko"

ale laska byla baardzo chuda wiec do 5 m nie miala brzuszka, nie pochwalalm tego , tez sie dziwie ale jak widac to jest mozliwe......
 
To widzę,że każda z nas ma taką koleżankę:)Moją koleżankę jak była na oko w 3miesiącu zapytałam o to czy jest, bo brzuszek jej wydęło..a ona mi na to:przecież wiem jak wyglądam w ciąży...BO już miała synka...hehe..no i potwierdziło się 2 miesiące potem,że jest w ciąży.
Co do lekcji wychowania seksualnego..nie wymagajmy by szkoła załatwiła to co powinni rodzice.W każdej bibliotece można znaleźć odpowiednie do wieku książki dla dzieci..jak głupio z nim pogadać to można podsunąć do czytania.Główne pytanie jest dla mnie o tyle szokujące,że sama nigdy bym nie zapytała o to..to naprawdę intymne pytanie.Zresztą kiedyś się pytająca przekona :-D Co do tamponów...przecież wystarczyło ulotkę przeczytać:szok: Co tu daleko szukać,moja ciotka 12lat temu nie wiedziała nic o teście ciążowym(jak się robi itp)
 
Ha ja sa,a dowiedziałam sie o pierwszej ciąży w 13 tygodniu czyli na początku 4 miesiąca i nie dlatego ,ze byłam głupia czy niedoinformowana,przeciwnie około 4tygodnia poszłam do gina ,bo mi sie okres spóżniał,a że byłam po poronieniu gin stwierdził ,ze opóżniająca sie miesiączka to zaburzenia hormonalne.Zacz ęłam już lekko tyć ale ponieważ całe życie moja waga ulega różnym wahaniom nie sądziłam nawet ,ze to może być ciąża(moja mama podejrzewała)dopiero za drugim razem gdy zrobiłam sobie test ciążowy(pozytywny)gin.potwierdził .Moja ciąża była o wiele krótsza dzieki temu:-DTeraz samej mi wydaje sie to nieprawdopodobne ,bo przy drugiej ciąży kilka dni po spodziewanym okresie leciałam do apteki po test,wiedziałam o ciąży praktycznie od 2 tygodnia
,a co do zasadniczego pytania to nam starym wyjadaczkom może sie wydać infantylne,ale ja też lubię kochać sie do końca ,często nie czuje sie samego wytrysku,po prostu jest przyjemnie (wytrysk i równoczesny orgazm u kobiety,raczej rzadki,ale wart mnóstwa praktyki i godzin ćwiczeń:-D)a,że wycieka ,zwykła grawitacja robi swoje:-)tylko na filmach od razu ubierają sie i wychodzą;-)
 
Skoro nie zawsze sie czuje to ze on skonczyl we mnie to spoko, moze robi to czesciej niz mysle:tak: U mnie jezeli chodzi o testy to tyle ich juz kupilam, ze milabym za to jakies super spodnie:-D Zycze milego pisania, bo nie wiem czy uda mi sie jeszcze tu wejsc kiedys
 
reklama
w zyciu tak kretynskiego pytania nie slyszalam:eek:
ile ty masz lat dziewczynko??? 10?

Powiedziała co wiedziała:crazy: Uważasz, że forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych? TO jesteś w błędzie...KOBIETO! Sama kiedyś miałaś np. 15 lat i sama nawet nie wiedziałaś co to sperma, więc nie denerwuj reszty i nie udawaj mądrej, bo chyba tylko udawać umiesz. Dziewczyna chce wiedzieć i już! A ty nie masz nic do tego!
 
Do góry