reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

Na temat "późnej ciąży" się nie wypowiem, bo to nie wątek o tym temacie.
A jeśli chodzi moim zdaniem o takie głupie pytanie, to ja nie czuję jak mój partner mnie zalewa. Tak jak nie czuję w środku w macicy powiedzmy kształtu tego penisa tylko przyjemność
 
reklama
nataluska, kerna ja mowie o przypadkach, gdzie sa zdrowe, mlode dziewczyny i dowiaduja sie o ciazy tuz przed porodem...o takich dziewczynach mowie...nie uogolniam na wszystkie...bo takie przypadki jakie ty podajesz nataluska calkowicie rozumiem...ale w momencie kiedy mloda, zdrowa dziewczyna jedzie z bolami na pogotowie i calkowicie zaskoczona ze w ciazy to naprawde jest bardzooooo dziwne...ruchy dziecka sie czuje..w 7-8-9 miesiacu chocby nie wiem jakie male bylo dziecko to brzusio jakis jest...nie powiecie mi ze nie!
ja rozumiem przypadki gdzie dziewczyna ma normalnie okres...albo jest to kobieta dojrzala gdzie mozliwe jest ze weszla w okres menopauzy....ale biorac pod uwage jak pisalam wyzej...mlode, zdrowe dziewczyny...takie jest moje zdanie....i go nie zmienie.
 
Wracając do tematu, dla mnie to super sprawa, mój K mówi, że taki seks "do końca" nie ma porównania z innym. A mi jest także przyjemniej :) bo osiągnięcie w tym samym czasie orgazmu jest nieziemskie :))))) Ja, np. odczuwam czasami to, takie pulsowanie ;P także chyba to zależy od organizmu czy to czuje czy nie. Co do wyciekania niestety to nieodłączna część takiego seksu, najlepiej potem szybko się umyć i po problemie :)
 
To jest super uczucie. Używam tabletek. Kiedyś było z gumkami to tak fajnie nie było :dry:
tego się nie da opisac to trzeba przeżyc :-D
 
pierwsze co proponuje to zabezpieczyc sie przed niechcianym bobasem.a potem do dzieła jest super.a to jak facet juz w srodku dochodzi to nie czuc jak jest wytrysk....nie boli...jest cudownie ....a wylewac wylewa sie pozniej po krotkiech chwili.
 
Dziwie sie takim dziewczyna do lozka faceta zacioaga w takim mlodym wieku a takie pytnia zdaje. Polecam najpierw dorosnijcie do tych spraw a potem sie decydujce przynjmniej bedzie mniej dzieci majacych dzieci :baffled:
ticker.php
 
Ja np. czuje tylko w jednej pozycji jak tam sie wlewa ( od tyłu);-)
tak to tylko uczucie ciepła:tak:
gorzej jak sie wylewa bo to takie troche malo przyjemne.:rofl2::rofl2:
 
Nie osadzaj w ten sposob ludzi! Takie przypadki sie zdazaja. Nawet ostatnio stworzono program na ten temat. Kobiety te najczesciej sa na cos chore (chociaz nie zawsze) Poprostu nie maja zadnych symptomow CIĄZY! lUB SYMPTOMY TE SA z czyms mylone i przez nie same i przez lekarzy! Nie rosnie im brzuch. Zamiast przybierac traca na wadze itp. Miesiaczkuja normalnie. Czy ty majac takie oznaki - pomyslalabys ze jestes w ciazy? Calkowite przeciwienstwo. ... Mysle ze kazda z nas nie zauwazylaby tego. Majac na glowie np raka ktory rozwija sie w naszym organizmie...

Program ten emituja na Discovery T&L pierwsza premiera byla w sobote w zeszlym tygodniu.
Moze lepiej czasem pomyslec zanim sie powie o kims ze jest idiotą!!!

Zgadzam się zdarzają się przypadki, że dojrzałe kobiety ( nie dziewuszki) nie wiedzą, że są w ciązy, właśnie oglądam w soboty o 21.00 na Discovery takie przypadki, kobiety mają okres, trochę tyją, ale mają również jakieś inne dolegliwości np.związane z ich ciągłymi chorobami i zwalają to na chorobę, a ruchów nie czują.
Polecam te filmiki pół godzinne naprawdę są ciekawe i "NIE DO WIARY":tak:!
 
moja ciotka 30 lat, 3 dzieci ( no teraz 4 :tak:). Zaszła w ciążę ale o tym nie miała pojęcia do konca 4 mca. Mowiłam jej ze objawy sa ciążowe, (mdłosci, osłabienie, bolący brzuch i piersi) ale jej lekarz stwierdził ze jej badania krwi wskazują na białaczkę i to ostrą. Wysłali ją do kliniki w Poznaniu a tam zrobili usg i sie okazało ze to poczatek 5 mca. Jak wiadomo hematokryt w ciązy jest pon normy, a jej rodzinny od razu zawyrokował ostrą białaczką. Do tego ciotka bardzo schudła, ruchy poczuła w 22 tyg dopiero. Więc takie przypadki się zdarzają.

co do spermy, ja czuję lubię to ale nie cierpię tego momentu jak wypływa. Ale można się umyć czy powycierać i dalej dobrze bawić.

któraś też pisała że w ciąży nie kochać się do końca. Nie wolno bo sperma zawiera prostaglandyny (chyba dobrze napisałam:-D) ktore powodują skurcze macicy. A wiadomo czym to może grozić:tak:
 
reklama
Do góry