reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

Ja tez mam kolezanke, ktora dowiedziala sie o ciazy w 6 tyg, z tym, ze ona to taki oszolom jest, roztargniona, malorozumna, brala tabsy ale to brala tak, ze raz wziela, raz zapomniala i tak sobie je brala. I w koncu brzuch zaczal jej rozsnac, tabletki brala, wiec jakies tam krwawienia wystepowaly, a lekarz leczyl ja na wzdecia przez pare miesiecy az w koncu okazalo sie, ze to dzidzius, wiec tu nie ma co oceniac dziewczyny, bo dobra moze i byla roztrzepana, ale XXI wiek, mloda dziewczyna+ seks, a lekarz chyba jakas tepa strzala, zeby w tym wieku nie rozpoznac ciazy, ktora miala jak najabrdziej wszystkie objawy ciazowe i tylko wmawial jej problemy z jelitami...na szczescie synus zdrowy jak ryba
 
reklama
ja tez jak bylam w ciazy to mialam tak samo jak ty,jak zbliżla sie noc i pojscie do łuzka to pragnelam jak najszybciej zasnąć oby mnie tylko nie dotykal i całował,a pozycja na boku to tak mi obrzydła ze jak czasem maz chce na boku to odrazu ciąza mi sie przypomina.przez cała ciaze nie mialam ani jednego orgazmu to poprostu koszmar.
 
a propo seksu, to dopiero teraz z P. uzywamy prezerwatyw by tak jak pisalyscie nie przyspieszac dojrzewania szyjki - sperma - ale wczesniej nie uzywalismy i powiem ze ja zawsze czulam jak moj mial wytrysk - szczerze teraz przez gume tez czuje, slabiej ale czuje.... tj takie pulsowanie :p! Jak dla mnie bardzo przyjemne uczucie :)... hehe zawsze wiem kiedy moj konczy :D... szkoda ze pozniej juz nie ma on ochoty na ponowne bara bara.... on zawsze "po" pali cmiczka, i kladzie sie spac :D.... no coz..... co do wyciekania to ja zawsze zdaze dojsc do ubikacji na siusiu (bo mi "po" zawsze sie chce siku) i wtedy wszystko ze tak powiem wycieka :p!!

a propo orgazmu w ciazy, ja ostatni chyba mialam w 5 miesiacu, pozniej po orgazmie macica zaczynala mi sie "stawiac" wiec zrezygnowalam z tej przyjemnosci, co nie znaczy ze nie pozwalam mojemu dochodzic.... ja sie "wyżyje" po połogu :D, zajade chlopca mojego i tyle :p!!!!

co do pozycji to mi tez juz ta na boku tak brzydnie ze łohoho... brakuje mi tych eksperymentow ale no coz trza czekac :p:p:p...
a powiem wam ze byl okres kiedy dostalismy zakaz baraszkowania (od 26tc mialam skurcze) i od jakis 2 tygodni pozwolono nam na spokojny seks, wiec przez te pare tygodni bez seksu jechalismy na tzw. lodziku :D:D... no coz, to tez dla ludzi :D:D!!!!!!!
 
Ale dopiero po 38tc;-)
Przyśpieszają dojrzewanie szyjki, a nie wywołują skurcze
fifi wiesz znam przypadek ze moja kumpela miala w 32tc zagrozona ciaze wlasnie przez seks, ale ona to hardcorowa........ co dziennie nawet w ciazy, z czego okazalo sie ze szyjka mega skrocona i mogla lada dzien rodzic, lekarz zrobil wywiad i doszedl do wniosku ze najprawdopodniej przyczyna zagrozenia byl czesty seks i sperma.... wiadomo ze co lekarz to opinia, co kobieta to ciaza... kazda z nas jest inna i nigdy nic nie wiadomo.

co do tego to fakt sperma sprawia ze szyjka szybciej dojrzewa, a orgazm powoduje skurcze macicy! ;)
 
Seks smakuje wyśmienicie gdy traktuje się jako coś ekstra. To najprzyjemniejsze czego kiedykolwiek doświadczyłam. Wspólnie z moim chłopakiem odkrywamy tę przyjemność. Za każdym razem jest to dla mnie przyjemniejsze. Na początku delektowałam się podnieceniem, dotykiem. Właściwie po tym jak odstawiliśmy prezerwatywy poznałam co to orgazm. Czuję większą bliskość, czuję że jest cały mój. Sprawia mi przyjemność nawet najmniejszy ruch, narastające podniecenie w moim chłopaku, robi się coraz większy, czuję jak wypełnia mnie sobą, Doskonale wiem kiedy zbliża się jego orgazm, mocniej mnie przytula, coraz bardziej mnie wypełnia, czuję go w sobie coraz mocniej, czuję jak pulsuje, bardzo mnie to podnieca. Całuje mnie, jestem wtedy bliska orgazmu. Dostaję orgazmu gdy wypełnia mnie swoimi soczkami, czasami chwilę przed albo po... podczas jego orgazmu czuję, że wypełnia mnie wtedy najbardziej jak to możliwe, wypełni mnie swoim ciepłem. To jest tak, jakby się rytmicznie powiększał, zatapiam się w przyjemności. Świadomość że mój chłopak ma orgazm powoduje we mnie eksplozję przyjemności. Sprawia mi przyjemność gdy czuję jego orgazm, wtedy jego ciało pręży się, drży i jestem całkowicie wypełniona jego męskością, całkowicie. Nie biorę pigułek antykoncepcyjnych obserwuję swoje cykle, co miesiąc mamy 16 dni (2x po 8 dni) na całkowicie naturalny super seks.
 
witam :)
kochałam sie z chlopakiem 20. listopada wytrysk był w srodku... po 3 dniach dostałam plamienia lekkorozowego.. pobolewaly mnie jajniki.. bol piersi nie wystapil.. czuje sie ospała... robilam dwa testy ale chyba za szybko bo dwa negatywne.. powinnam dostac okresu jakos na dniach... zawsze miala nieregularne miesiaczki i trwaly ok 3, 4 dni. teraz nic sie nie zanosi na okres bo nie mam zadnych objawow przed miesiaczkowych? nie wiem czy mma poczekac jeszcze z pare dni czy pojsc i zrobic test. ;)? pomozcie ;)
 
Dobry temat więc się wypowiem. Seks z zabezpieczeniem jakimkolwiek nie mówiąc o prezerwawywie nawet nie stoi obok naturalnego zbliżenia dwojga małżonków. Doznania są boskie. Jeśli chodzi o nasienie malzonka w pochwie to nic szczególnego a w zasadzie całkiem ok. Gorzej jak trzeba się przemiescic gdzieś na lozku czy przejść z pokoju do pokoju. Wypływa wszytsko i zostawia potem plamy i nie jest to miłe zbytnio. Dlatego osobiście wytlumaczylam mężowi, że kocham go bardzo i nie chce by pomyślał że się go brzydze ale muszę pójść do łazienki się podmyc. Zrozumiał. Zawsze mam pod ręką wsypialni nawilzane chusteczki do podtarcia nim przejdę do łazienki. Daje mi to uczucie komfortu i ...czystej pościeli bez plam.
 
reklama
Do góry