reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

reklama
szczerze? ja też nigdy nic nie czułam gdy mój mąż dochodził we mnie, nie było to jakoś dla mnie istotne. Zmieniło się to dopiero gdy ten wariat kupił sobie takie tabletki na zwiększenie ilości spermy Prosent 600 i zaczął brać zupełnie nie wiem po co ale po kilku razach gdy dochodził zaczęłam coś czuć inaczej a dokładnie takie rozpływające się w środku ciepło i to było fajne :)
 
A ja mam pytanie. Ze względu na owulację mieliśmy wczoraj seks, mąż się zgodził dla świętego spokoju bo był po długiej podróży (taką ma pracę). Jednak mam wrażenie, że nie skończył we mnie, mniej więcej po 10 minutach założyłam bieliznę i później do końca dnia nie zauważyłam na niej żadnych plam itp. W środku nic nie czułam bo używam lubrykantu, który (ponoć) wspomaga plemniki, więc w środku było dość ślisko i tak.
 
Do góry