reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest po cesarce??

hej :) moja blizna po cięciu dalej praktycznie różowa ,prawie identyczna jak miesiąc po porodzie ::) jak to u was ? pobolewa was czasem ?
 
reklama
Mnie trochę czsaem poboli i poswędzi.Mam dwa niewielkie zgrubienia na tej bliźnie i oner są różowe ale większa część prawie niewidoczna.
 
Moja blizna robi się coraz bardziej blada ale zauważyłam że w dwóch miejscach lekko pękła :(
 
Urodzilam Jule 08.09.2005r o godz.11-00.
Cesarka byla planowana juz przed poczeciem...mialam przed zajsciem miesniaka w trzonie macicy(na poczatku ciazy4milimetry a na koniec patrz 37tydz 13cmx13cmx13....to sobie poszalal....hihihihi)Jula miala 2870 i 51cm.Od 31 tyg lezalam juz na patologi.Przy cesarce wycieli takze i miesniaka ,ktory byl wiekszy od glowki mojej coreczki...bleee...

Blizne mam brzydka od pepka do spojenia....lekarz tlumaczyl takie naciecie tym ze moglo byc ryzyko krwotoku,utraty macicy itp.Zrobil mi sie na dole wstretyny zrost i nadal blizna jest czerwonawa i strasznie swedzi..

Czy was nadal swedzi blizna????

Pozdrawiam!
 
Mnie czasami swędzi ale ostatnio dosć rzadko. Pomaga natłuszczanie np. oliwką. Poza tym można stosować cepan (tylko nie wiem czy przy karmieniu piersią). Pomaga na łagodzenie blizny i jej spłycanie. Mam zamiar po tą maść siegnąć bo już przestałam karmić i mogę to zrobić bez żadnych obaw. Będę troszkę śmierdzieć cebulką ale co tam ;)
 
Moja blizna też różowa i od dawna nic się nie zmieniło. Nie boli ani nie swędzi czasem zapominam, że ją mam. ;)
 
moja blizna jest jasno rózowa bardzo zadko swedzi. Gdybym jej nie widziała to bym zapomniała ze ja mam
 
To macie dobrze...ja co nie zaloze to widze moja blizne a do tego mam na srodku przedzialek ..czyli z tyly pupa i z przodu tez...buuuu....

 
właśnie sobie przypomniałam ze tez mialam cesarke :) juz od dawna moja blizna jest niewidoczna :) jest cienka jak po przecieciu żyletka i w kolorze skory :)
od maja normalnie chodze na baseny w stroju kapielowym "bikini"
wielkie dzieki dla mojego lekarza ktory mnie tak zszyl :)
a wiecie ze lekarz ktory odbieral z porodu moja Lenusie dawno temu przyjmowal mnie na swiat :) fajnie nie? :)
 
reklama
secasia pisze:
właśnie sobie przypomniałam ze tez mialam cesarke :) juz od dawna moja blizna jest niewidoczna :) jest cienka jak po przecieciu żyletka i w kolorze skory :)

Fajnie masz moja nadal czerwina i niestety nie jest jak niteczka :( dobrze, że tak nisko to pod majteczkami nie widać ;)
 
Do góry