reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest po cesarce??

estenskar

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2005
Postów
277
jestem juz ponad 2 miesiace po cesarce,a tu nie wiadomo dlaczego zaczela mnie bardzo bolec rana na brzuchu. wiem,ze nie powinnam nosic ciezarow,ale moj maluszek wazy juz ponad 8 kg,bo urodzil sie bardzo duzy. do kiedy ma prawo bolec??jak jest z Wami??
mam jeszcze jedno pytanie- czy chcialybyscie,kobiety po cesarce,miec wlasny watek?? taki na ktorym moglybysmy rozmawiac o naszych poradach, odczuciach etc. bo przeciez jest inaczej niz po porodzie fizjologicznym,a mam wrazenie,ze o nas sie zapomina. pozdrawiam :)
 
reklama
b][/b]estenskar witaj u nas.Pocieszę cię mnie też blizna boli ale nie codziennie.Mam wrażenie że to na zmianę pogody choć wczoraj bolała prawie tak samo jak na początku.
 
fajnie mieć taki watek :) jestem jak najbardziej ZA :)
ja po miesiącu ćwiczyłam "ćwiczenia po cesarce" ale wczoraj przestałam bo jak w nocy się obudziłam do małej to właśnie mnie ta rana bolała i trochę się przestraszyłam ::) na usg niby byłam sprawdzić i było ok ::)
 
A u mnie odpukać wszystko ok.
Nic mnie nie boli, mam tylko takie dziwne uczucie drętwienia brzucha na dole ::)
 
moja mama miala usuwana macice i mowi,ze rana boli ja przy zmianie pogody,takze mozliwe,ze to tak jest. a jaki to ciwczenia po cesarce?? czytalam gdzies,ze szwy rozpuszczaja sie dopiero po 4 miesiacach i ze do tego czasu nie wolno cwiczyc. z przyjemnoscia bym sobie pocwiczyla,bo drazni mnie ta falda na brzuchu ;)
 
Fajny wątek! Mnie czasami swędzi blizna i cały czas jest bardzo widoczna, ale już zgrubienia pod nia powoli zanikają.
 
Kunda ta blizna będzie długo a długo jeszcze ciemna.Wiem to bo po operacji kolana mam bliznę (12lat temu) i strasznie długo było ją znać nawet przez rajstopy.
 
a wlasnie,jak to jest ze zgrubieniem nad blizna?? bo ja mam wrazenie,ze czasem puchnie. jak np. wloze biodrowki :-[ oj nie dla mniei one...
 
reklama
Do góry