reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tym CHRZTEM?

Ja rowniez wierze w Boga ale nie w ksiezy:sorry:Wogole dla mnie spowiedz powinna byc przed Bogiem-kazdy sam powinnien nie przed nim wyspowiadac a nie spowiadac sie ksiedzu:szok:bzdura jak dla mnie :sorry:
 
reklama
Oli i ja tak właśnie robię - spowiadam sie przed sobą a nie przed księdzem , juz nie pamiętam kiedy byłam w spowiedzi a do komunii chodzę zawsze kiedy jestem na mszy. Do koscioła tez idę wtedy kiedy czuje taka potrzebę , a nie wtedy kiedy trzeba.
 
henrietta ja i moj maz robimy dokladnie tak samo a co do chrztu i zaplaty czy cos to nie dalismy nic bo uwazam ze nie placi sie za sakramenty swiete nie wiem czy sobie cos pomysleli czy nie i ogolnie mi to lata
 
WITAM
JA ROWNIEZ NIE MAM ŚLUBU I JEST PROBLEM W PARAFI U MOJEGO CHLOPAKA,KSIADZ NAMAWIA NA ŚLUB.JA MAM INNA PARAFIE I TAKIEGO FAJNEGO PROBOSZCZA ZE MOGE ISC I BEZ PROBLEMU OCHRZCZA DZIECKO:-),CZASAMI MOZNA POCHODZIC PO KOSCIOLACH I POPYTAC,WYDAJE MI SIE ZE POWINNI DZIECKO OCHRZCIC BEZ ŚLUBU RODZICOW,BO NIE KAZDEGO STAC NA ŚLUB:no:POZDRAWIAM
 
Princi no niezły tez księżulek...takimi testami sypa??? Jestem w szoku....
A co do chrztu to mimo braku śłubu nasza Julka już jest ochrzczona.
Bez żadnych problemów w rewelacyjnej atmosferze i bez żadnych stresów. I tak właśnie powinno byc.
A Julka....nawet nie zapłakała :)
 
Już niedługo imprezka :tak: W sobotę :-p

Kilka fajnych prezentów sobie " Alicja ";-) wybrała:
Krzesełko do jedzenia BabyOno
Termometr na podczerwień Beurera
Fotelik do samochodu
i inne:)

Ale nam "gadżetów" dojdzie:-D
 
Hej.My chcemy ochrzcic w Polsce w sobote po wielkanocy.Wszystkie formalnosci chodzi zalatwiac mama,bo my za daleko.I oczywiscie wszedzie jest pod gorke.Mamy slub,ale cywilny.ZLE widziane przez ksiedza.Chcemy w sobote,ZLE bo wtedy moga nam dac rano o 9 lub o 18 na ostatniej mszy(i dlaczego w sobote???????????)Msze o innych godz.sa pod sluby(bo z tego pewnie wieksza kasa!).Milion papierkow,zaswiadczen,jakies smieszne kursy...Nie wiem o co chodzi.A niby chrzest to sakrament ktory ksieza powinni udzielic bez laski.Powiedzcie prosze,ile teraz kosztuje taka impreza?Ile dac w koperte?:szok:
 
reklama
Do góry