reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tym wiekiem ciąży

Paulina26777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2022
Postów
172
Witam . Jestem ciekawa jak to się oblicza tydzień ciąży. Okres miałam 11 stycznia więc wychodzi że to 9 tydzień natomiast 7 marca byłam na USG u wyszedł 6w3d. Więc jak to jest ?
 
reklama
Czy Twoje cykle sa regularnie? Czy jest możliwość, że miałaś tak przesuniętą owulacje?
 
Ostatnia edycja:
No właśnie lekarz nic nie mówił. Z tego co czytałam owulacja jest między 11-17 dniem cyklu czyli gdzie między 21-26stycznia. A wtedy współżyłam. Więc licząc od 21 to by się zgadzalo
 
No właśnie lekarz nic nie mówił. Z tego co czytałam owulacja jest między 11-17 dniem cyklu czyli gdzie między 21-26stycznia. A wtedy współżyłam. Więc licząc od 21 to by się zgadzalo
No nie do konca z ta owulacja tak. Owulacja moze być miedzy 8 a 21dc. A nawet i pozniej jesli ktoś nie ma regularnych miesiaczek. u Ciebie mozliwe ze była pozniej i dlatego wiek ciazy jest mlodszy niż z ostatniej miesiaczki. :)
 
Wtedy powinnaś juz dostac dokładniejsza datę porodu 😊 u mnie tez jest różnica tygodnia pomiedzy data z ostatniej miesiączki a faktycznym wiekiem ciazy, bo cykle mam 35 dniowe 😊 wiek ciąży pokrywa się w tym momencie z data zapłodnienia 😊
 
reklama
Poza tym na tak wczesnym etapie łatwo jest o pomyłkę 😊 nie pozostalo nic innego jak czekac do następnej wizyty 😊 a co lekarz widzial na usg?
 
Do góry