reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tym wiekiem ciąży

A no widzisz. Więc może tak być. U mnie właśnie przed tabletkami antykoncepcyjnymi cały czas były nieregularne. Odstawiłam w październiku i raz miałam po 26 dniach raz po 29
 
reklama
Dostałam zdjęcie z zarodkiem 0.60 cm i mówiła 6 tydzień. Na zdjęciu pisze 6w3d dokładnie . I ogólnie mówiła że wszytko wporzadku.
 
Jak byłam 14 lutego mówiła że nic nie widać nic nie ma. Potem byłam 28 lutego i był pęcherzyk a 7 marca już zarodek
jeżeli 14 lutego nie było nic widac, to niemożliwym jest zeby doszlo do zapłodnienia 21 stycznia, przyjmuje się, że do zagnieżdżenia dochodzi miedzy 6 a 12 dniem od zapłodnienia. Wiec wychodziłoby, że owulacje mialas dopiero w lutym. U mnie pecherzyk 2mm był widoczny, 12 dni od zapłodnienia, ale wiadomo, że to tylko ja i może się to zdarzyć troszke wczesniej lub później.
 
Ja miałam okres 12 stycznia, owulacje ok. 26/27 stycznia, a 3 marca z usg wychodziło mi 6+4, z miesiączki było 7+1, nie obliczysz tego tak bo od zapłodnienia do zagnieżdżenia może minąć od 6 do 12 dni i u każdej kobiety będzie to inaczej dlatego poród od 38 tyg.ciazy jest uważany za donoszony i w terminie bo najczęściej nie wiadomo kiedy była owu i ile trwało zagnieżdżenie.
 
Hmm. Jakby owulacja była gdzieś na początku lutego to 7 marca nie byłoby chyba już 6 tydzień
wydaje mi sie po prostu, ze to wina słabego sprzętu, ze nie było widać pecherzyka na poczatku 😊 trzymałabym się poki co daty z ostatniego usg i tyle, na następnej wizycie powinnaś juz coś więcej widzieć 😊
 
jeżeli 14 lutego nie było nic widac, to niemożliwym jest zeby doszlo do zapłodnienia 21 stycznia, przyjmuje się, że do zagnieżdżenia dochodzi miedzy 6 a 12 dniem od zapłodnienia. Wiec wychodziłoby, że owulacje mialas dopiero w lutym. U mnie pecherzyk 2mm był widoczny, 12 dni od zapłodnienia, ale wiadomo, że to tylko ja i może się to zdarzyć troszke wczesniej lub później.
Możliwe [emoji6], zależy od lekarza i jego sprzętu, ja byłam tydzień po terminie miesiączki i jak byk widziałam na usg pęcherzyk, a lekarka do mnie że nie jest w stanie stwierdzić czy to pęcherzyk ciążowy czy nie i powinnam za tydzień, a najlepiej za 2 dopiero przyjść [emoji2356]
 
reklama
Do góry