reklama

Jak to jest ???

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez Ochódzki, 8 Listopad 2012.

1. Ochódzki

Ochódzki Początkująca w BB

Witam , jestem przyszłym tatą , a moja Żona jest w 18 tc . Od kilku dni zastanawia mnie fakt związany z wielkością jej brzuszka .18 tc to prawie połowa ciąży a brzuszek mojej Zony jest wg mnie mały w porównaniu do innych Pań w podobnym okresie ciąży . Dodam tylko ,że moja Zona należy do szczupłych osób i czy jest jakaś zależność że takie osoby nabierają krągłości później .czy jest coś niewłaściwego w wym co opisuje ? kolejną kontrolę mamy pod koniec listopada a wszystkie poprzednie kontrole jak i wyniki wypadaja dobrze . Jest to nasza pierwsza ciąża .

m

2. pilanka

pilanka Aktywna w BB

Nie ma żadnych podstaw do obaw jeżeli żona była u lekarza i z dzidziusiem jest ok. ja brzuch dostałam dopiero oko 24 tc i wcale się tym nie martwiłam, do tego przytyłam w całej ciąży tylko 8 kg. Pod koniec ciąży również mój brzuch nie był duży. Wszystko zależy od tego gdzie dzidziuś znalazł sobie najlepsze miejsce w brzuchu mamy, nie patrz na książki. Niech zona się cieszy przynajmniej może rozstępów na brzuchu uniknie. Z tym że nie jest powiedziane że jak teraz brzuszka nie ma to do końca będzie wolno rósł, często jest tak że dopiero pod koniec ciąży brzuch staje się bardzo bardzo widoczny. Każda ciąża jest inna.

3. reklama
  4. paulineczka1989

paulineczka1989 Czerwiec 2011

Ja do konca ciązy miałam bardzo malutki brzuch:) dopiero w 27 tygodniiu było mocniej widac.. A jestem wysoka i bardzo szczupła;) gdy urodziłam córe 3800 to się każdy zdziwił, że gdzie taką kluseczkę mieściłam w tym moim malutkim brzuchu;d więc nie ma co się martwić.. każda ciąza jest inna;) więc napewno wszystko jest dobrze;)
    Pozdrawiam

5. anitha

anitha Fanka BB :)

ja w pierwszej ciazy tez nie mialam brzucha do ok 20 t.c , wygladalam tak jak bym sie poprostu bardziej najadla. pozniej tez rosl bardzo powoli az wkoncu ok 30 c.t wywalilo go strasznie i nie moglam sie do tego przyzwyczaic. nie masz sie czym przejmowac, pozdrawiam

6. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Spoko, często tak bywa w 1 ciąży, że późno ten brzuszek się ukazuje. Poza tym to może być genetycznie tak. U mnie w rodzinie siostra, mama i 2ga siostra i ja-miałyśmy malutkie brzuszki i dopiero w 6-7 miesiącu coś wyskakiwało ;)

7. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Dokładnie, każda ciąża jest inna. U mnie do 20 tygodnia w ogóle nie było widać, że jestem w ciąży.Na pewno nie masz się czym martwić.

8. Rivalla

Rivalla groźna woźna

Też chciałabym miec juz brzuszek... :(

9. martysa

martysa Zaciekawiona BB

Prosze się nie martwić u niektórych kobiet w w 6-7 miesiącu dopiero zaczyna coś być widać. Największy wzrost dziecka jest pod koniec czyli 8-9 wtedy brzuch robi się naprawdę duzy:D

10. reklama
  11. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Ważne co w środku widzi lekarz, ale nie dziwię się, miałem podobne obawy jako przyszły ojciec, niemal o wszystko :)

Poleć forum