reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to w końcu jest ze spaniem i leżeniem w ciąży? Czy tylko na lewym boku?

Nikolaf

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Październik 2023
Postów
16
Cześć wszystkim. Jak to jest u was, czy śpicie w ciąży tylko na lewym boku?Jestem w 22 tygodniu ciąży, brzuch mam nieduży. Przyznam że lubie leżeć na wznak, albo ze zgiętymi kolanami,ale przeraziłam się czytając,że to niebezpieczne dla dziecka.
 
reklama
Ja jestem w 37 tygodniu i śpię na obu bokach i na plecach - jak mi wygodnie. Fizjoterapeutka powiedziala mi, żeby słuchać swojego organizmu i jeśli spanie w danej pozycji nie powoduje dyskomfortu to można w niej spać o ile lekarz nie zaleci inaczej. Jak ktoś ma słabe przepływy np to zaleca się lewy bok. Ja śpię tak jak mi wygodnie po prostu. Na brzuchu nigdy nie lubiłam :) aczkolwiek przychodzi taki moment, ze żadna pozycja nie jest wygodna 😂
 
Ja jestem w 37 tygodniu i śpię na obu bokach i na plecach - jak mi wygodnie. Fizjoterapeutka powiedziala mi, żeby słuchać swojego organizmu i jeśli spanie w danej pozycji nie powoduje dyskomfortu to można w niej spać o ile lekarz nie zaleci inaczej. Jak ktoś ma słabe przepływy np to zaleca się lewy bok. Ja śpię tak jak mi wygodnie po prostu. Na brzuchu nigdy nie lubiłam :) aczkolwiek przychodzi taki moment, ze żadna pozycja nie jest wygodna 😂
Dziękuję bardzo za odpowiedź ☺️ to trochę mnie uspokoiłaś. Ja też na brzuchu nigdy nie lubiłam. Ale na boku jednym jednym i drugim a szczególnie na plecach to jak najbardziej 😁
Dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania ❤️
 
W ciazy moze wystepowac zespol zyly glownej dolnej. Rosnaca macica moze zaczac uciskac na te zyle w momencie lezenia na wznak. Ale jakbys cos takiego miala to na pewno to rozpoznasz. Zacznie krecic ci sie w glowie, przyspieszy serce. Zmienisz pozycje i git.
 
reklama
Do góry