reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ubierać malucha w domu wiosną?:)

asia.lisz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Marzec 2010
Postów
276
CZeść wszystkim :)

Jestem mamusią 4-miesiącznej dziewczynki :)Przyszła do nas nareszcie wiosna, i tak się zastanawiam jak ubierać swoje szczęscie w domku?!
Czy można już "posiadzić" mała w krótkim rękawku?
Czy zawsze pod bluzke z długim rękawem i rajstopki zakłądać body na ramiączka??
Staram się jej nie przegrzewać, ale nie chce też przesadzić z tym chłodnym ubrankiem :)
Co Wyy o tym myślicie??:-)

 
reklama
Ja ubierałam body z krótkim rękawkiem lub na ramiączka i na to bluzeczkę cienką z długim rękawkiem.....lub body z długim i cienką bluzeczkę z krótkim....zresztą teraz też tak robię:) Nie przegrzeje sie raczej siedząc bo przecież jeszcze sie nie rusza tak bardzo... wiec ja myślę że długi cienki rękawek jest w sam raz:)
 
jA UWIELBIAM MOJĄ MAŁA W RAJSTOPKACH :)
Zawsze zakładam jej body z krótkim rekawkiem na to bluzeczka z długim no i rajstopki. Chyba nie jest jej za ciepło??
A jak mysliscie kiedy pora na krotki rekawe w domu??
 
a my różnie albo body z długim rękawem i spodenki albo krótki rękaw i cienka bluzeczka z długim. za to często mały chodzi bez skarpetek. A jak były te upały (hehe około 17 stopni to w krótkich spodenkach leżał). Na krótki rękawek jakoś bym się nie odważyła bo sama chodzę w długim ale wszystko zależy od chowania. Jak hartujesz małą od początku to śmiało.:)
 
jA UWIELBIAM MOJĄ MAŁA W RAJSTOPKACH :)
Zawsze zakładam jej body z krótkim rekawkiem na to bluzeczka z długim no i rajstopki. Chyba nie jest jej za ciepło??
A jak mysliscie kiedy pora na krotki rekawe w domu??

Myślę że ubierasz ją w sam raz:)

Hmmm no ciężko stwierdzić kiedy krótki rękaw...jak będziesz uważała że nie będzie jej zimno:) Nie wiem jaką masz temperaturę w domu...ja np. po południu jak jest słońce to mam skwar i wtedy młoda nawet na boso lata:)
 
reklama
O qrcze....mój mały w body i śpiochach ugotowałby się...w zimie miał na sobie,albo body z długim rękawem plus spodenki albo śpiochy,ale wtedy już bez body. Wydaje mi się,że dwie warstwy ubrania w mieszkaniu to za dużo....ale z drugiej strony nie wiem jaką macie temperaturę w mieszkaniu...u mnie z reguły jest ok 24 stopni. Teraz ubieram krótki rękawek i spodenki. Dwie warstwy ubrań to zakładam na spacer..
 
Do góry