reklama

Jak ubieracie na ciepłe dni

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Sathin, 2 Kwiecień 2011.

1. Sathin

Sathin Zaciekawiona BB

Hej,
    robi się coraz cieplej, idzie wiosna i czas długich spacerków. Jak ubieracie swoje Maleństwa?
    U mnie ostatnio to kłopot...niby powinno się lekko, ale wieje silny wiatr...czytałam, że w ciepłych miesiącach powinno się dziecko ubierać o jedną warstwę mniej niż samego siebie więc powinnam Małego ubierać tylko w koszulkę i rajstopy, ale przeraża mnie to:crazy:

2. martaik

martaik Fanka BB :)

Chyba o jeden długi rekaw wiecej niz dorosłego:) Ja ubieram synka w rajstopki, spodenki, body, cienką koszulke i polarek, na główke cienka bawełniana czapeczka, mam tez zawsze ze sobą kocyk ale nie zawsze Stasia nim przykrywam.

3. reklama
  4. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Dziecko biegające ubiera się lżej od dorosłego.

Ja ubieram Małą, w getry, spodnie, body bluzę i cieniutką kurteczkę ( tzw. wiatrówkę) i wiosenną czapeczkę.

5. monkami

monkami Aktywna w BB

wg.mnie to na dzien dzisiejszy to zdecydowanie za ciepło...dziecko lezace we wuziku jest osłoniete a do tego sporo sie rusza wiec mimochodem jest rozgrzane a tu taka jeszcze wysoka temperatura;-)

6. martaik

martaik Fanka BB :)

ok:) moje niedopatrzenie:) moj synek ma niespelna 5 miesiecy wiec wypowiedzialam sie z tej perspektywy:) ale teraz juz na przyszlosc bede wiedziala jak ubrac synka gdy zacznie chodzic:) ale z drugiej strony, czy 7-miesieczny Brzdąc juz chodzi?

7. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Dokładnie ja też patrzyłam z perspektywy 7miesięcznego dziecka.

Swoją ubieram już dużo lżej wczoraj w samym dresie śmigała ;-)

8. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

U mnie wczoraj było ok.19 stopni,ale wiał wiatr. Mała miała body,pajaca i kurteczkę. Na głowie czapeczka. Leżała w wózku,ale nie była przykryta

Poleć forum