reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak ubrać dziecko na wyjście w marcu

Pamietajcie ze do forelika nie wsadza sie dziecka w kombinezonach i kurtkach. Kup cieply spiworek specjalnie do fotelika. Na pewno sie przyda tez w pozniejszym uzytkowaniu. A noworodka ubierasz tylko o jedna warstwe grubiej niz siebie ;).
 
reklama
Co do werandowania. Ja rodzilam w czerwcu i polozna na wyjsciu ze szpitala powiedziala nam ze to jest jej pierwsze wyjacie a na drugi dzien juz mozemy na spacer
 
Kaana ja znam polozne ktore jeszcze zalecaja diete matki karmiacej...

010igov3fkey3mez.png
 
Co do werandowania. Ja rodzilam w czerwcu i polozna na wyjsciu ze szpitala powiedziala nam ze to jest jej pierwsze wyjacie a na drugi dzien juz mozemy na spacer
moj wujek jak mu sie dziecko urodzilo pral non stop reczniki bo moj ojciec a jego brat wkrecil go ze roztocza na dzieck przejdą xP i pralka maglowała codziennie.


Kaana ja znam polozne ktore jeszcze zalecaja diete matki karmiacej...

010igov3fkey3mez.png

ja mam zamiar karmic ale diety niewiadomo jakiej stosowac nie bede ;)
rozsadne zdrowe odzywianie jak do tej pory. chyba ze małej coś bardzo bedzie szkodzilo to pewnie eliminowac bedzie trzeba. chociaz teraz staram sie juz jesc bardzo roznorodnie, ponoc to pomaga?
 
U mnie w szpitalu na obiad po cc byl kapusniak a na 2 pyzy z miesem polane skwaramk do popicia kompot z truskawek...
Dieta matki to mit bo mleko powstaje z krwi a nie z tresci zoladkowej.
Ja wyszlam ze szpitala w wielki czwartek od razu swieta byly niczego sobie nie odmawialam.Mlody ani razu kolki czy cos, zadnych alergii , a z nam matki ktore nie jedza nic a dziecko opsypane i kolkujace ..
Dieta akurat nie ma z tym nic wspolnego, tymbardziej ze dzieci na mm tez kolkuja..

010igov3fkey3mez.png
 
U mnie w szpitalu na obiad po cc byl kapusniak a na 2 pyzy z miesem polane skwaramk do popicia kompot z truskawek...
Dieta matki to mit bo mleko powstaje z krwi a nie z tresci zoladkowej.
Ja wyszlam ze szpitala w wielki czwartek od razu swieta byly niczego sobie nie odmawialam.Mlody ani razu kolki czy cos, zadnych alergii , a z nam matki ktore nie jedza nic a dziecko opsypane i kolkujace ..
Dieta akurat nie ma z tym nic wspolnego, tymbardziej ze dzieci na mm tez kolkuja..

010igov3fkey3mez.png
kolezanka jadla pieczonego indyka przez dlugi czas bo myslala ze cora ma uczulenie przez jej diete :p
zdechlabym chyba jedzac non stop to samo
 
U mnie w szpitalu na obiad po cc byl kapusniak a na 2 pyzy z miesem polane skwaramk do popicia kompot z truskawek...
Dieta matki to mit bo mleko powstaje z krwi a nie z tresci zoladkowej.
Ja wyszlam ze szpitala w wielki czwartek od razu swieta byly niczego sobie nie odmawialam.Mlody ani razu kolki czy cos, zadnych alergii , a z nam matki ktore nie jedza nic a dziecko opsypane i kolkujace ..
Dieta akurat nie ma z tym nic wspolnego, tymbardziej ze dzieci na mm tez kolkuja..

010igov3fkey3mez.png
nie zgodzę się tutaj z wami. Mnie też polozna powiedziała jak karmiłam ze nie trzyma mieć jakiejś diety. No to ja jadłam wszystko co chciałam cebula czosnek papryka woda gazowane itd. Po 5 dniach życia zaczęły się kolki! Koszmar! Ograniczyła większość produktów kolki nie było! Raz jak sobie pofolgowalam młody zareagował kolka zaraz na drugi dzień. Przypadek? Nie sądzę na szczęście karmiłam tylko 1,5 miesiąca! Alleluja ze istnieje mm :D hahaha ale to temat na inna rozmowę :)
 
Pamietajcie ze do forelika nie wsadza sie dziecka w kombinezonach i kurtkach. Kup cieply spiworek specjalnie do fotelika. Na pewno sie przyda tez w pozniejszym uzytkowaniu. A noworodka ubierasz tylko o jedna warstwe grubiej niz siebie ;).
Czyli jak wyjdziemy ze szpitala to w czym(w jakim ubraniu) go włożyć do fotelika? W samych ubrankach typu body i kaftanik?
 
reklama
Ema ale to nie jest nasz wymysl ...taka natura ot metabolizm..tak fubkcjonuje nasz organizm.. zreszta tu masz potwierdzeenie naukowe na ten temat Link do: Jak powstaje mleko?
Wiem jak powstaje mleko z krwi i ze zmagazynowanego tłuszczu. :) ale wiem jak było z moim dzieckiem ale lekarze do tej pory nie wiedzą co tak naprawdę jest przyczyną kolek. Wiem też ze jak dziecko się wydziera to nawet będziesz jeść suchy chleb jak to pomaga :D Mowie: u mnie dieta sprawiła ze kolek nie było a próbowałam różnych metod, dopiero ograniczenie pewnych produktów pomogło

010igov3fkey3mez.png
 
Do góry