reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ubrać maluszka na wyjście ze szpitala?

W sprawie kombinezonu, ja myslę, że 56 wystarczy i najlepiej typu spiworek z dziurką na pasek do fotelika, bo dziecko nawet jak jest duże, to ma na początku tak podkulone nózki, że w 62 utonie, rączek też pewnie z początku do rękawków nie włoży, no a w marcu już wiosna się zaczyna...
Co do ubioru, to pewnie ubrałabym jak większość: body z długim rekawem, pajacyk albo śpiochy i sweterek, skarpetki na nózki i kombinezon, czapeczka.
 
reklama
ja ubiore tak: body z dł. rękawem, skarpetki, spioszki cieńsze, pajacyk taki z misia, (może jeszcze sweterek i spodenki ale zobaczyny co mi pielegniarka powie) czapeczka cienka, czapa gruba, kombinezon, rekawiczki, buciki

i chyba kupię cos takiego do fotelika
Kocyk śpiworek do fotelika samochodowego najtanie (1338771082) - Aukcje internetowe Allegro

i na góre przykrywkę i budkę z fotelika

ja ubiore tak: body z dł. rękawem, skarpetki, spioszki cieńsze, pajacyk taki z misia, (może jeszcze sweterek i spodenki ale zobaczyny co mi pielegniarka powie) czapeczka cienka, czapa gruba, kombinezon, rekawiczki, buciki

i chyba kupię cos takiego do fotelika
Kocyk śpiworek do fotelika samochodowego najtanie (1338771082) - Aukcje internetowe Allegro




i na góre przykrywkę i budkę z fotelika

Bardzo fajny ten kocyk

ja mam cos takiego

JJ Cole Original Bundle Me - Khaki - JJ Cole Collections - Babies "R" Us

jesli chodzi o ubior to pewno body, spioszki, sipworek, czapeczka i wlasnie to
 
Dziewczyny myślicie że trzeba na ciepły welurowy pajacyk jeszcze kombinezon ciepły i jeszcze taki śpiworek?
Kupujecie ubranka w 56 czy 62?
Śpiworek b. fajny!
 
Dziewczyny myślicie że trzeba na ciepły welurowy pajacyk jeszcze kombinezon ciepły i jeszcze taki śpiworek?
Kupujecie ubranka w 56 czy 62?
Śpiworek b. fajny!

sadze ze tak bo dla mnie to bardziej jak kocyk i ochrona przed wiatrem

oczywiscie w aucie zaraz zostanie to odsuniete, z tym ze ja spiworek mam dsoc cieki

oczywiscie tez zalerzy jak zimno bedzie u nas w luty to i nawet -40 z wiatrem jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
niestety w Chicago, co zime zadajemy sobie to samo pytanie czemu tu jeszcze mieszkamy! Tamta zima byla okrutna byl czas ze bylo zimniej u nas niz na Alasce :angry::wściekła/y::crazy: Styczen/Lutyt temp potrafi dojsc do -20/-30 a do tego jak dodasz wiatr to jest syberia

Hihihi jak was tak przymrozi to walcie do nas do PA .Troszke cieplej mamy (chociaz niewiele).Mam nadzieje ze ta zima bedzie cieplejsza.
 
reklama
ja mam juz kupione, czapeczka cieplutka, body z dł rekawem, na to pajacyk gruby i na to jeszcze dresik, i do rożka i to wszystko kocykiem albo i dwoma, w końcu nie tarabanimy się autobusami, tylko ze szpitala myk myk na parking do auta, w aucie szybko sie robi ciepło i pozniej jakies 3 metry z auta do drzwi do domu. wiec dzieciątku nie grozi zimno :)
 
Do góry