reklama

jak ubrać na dwór?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 9 Maj 2015.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Mam pytanie jak ubieracie swoje maleństwa w taką pogodę jak dziś bo odnosze wrazenie ze moje malenstwo jest za grubo ubrane :/ ma dresiaki i body na krotki rekaw

2. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Moja ma tylko body cienkie na długi rękaw i bawełniane pół śpioszki plus letnia czapeczka. Do przykrycia mam awaryjnie pieluszkę flanelową.

3. reklama
  4. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

A jaka u ciebie pogoda? Ubierz jak siebie plus coś weź awaryjnie w razie ochłodzenia.

5. andzelika87

no u mnie 26 st na słońcu w cieniu 21, możze było głupie pytanie ale odp przydatne dzięki

6. Megami

Aha, jeśli jeździ w gondoli to pamiętaj, że tam szybko robi się duszno jeśli słońce przygrzewa. Mój syn przez to ostatnio marudził.

7. andzelika87

no właśnie śpi jeszcze w gondolii choc juz sie nie miesci bo nogi podkurcza, a do spacerowki nie chce

8. Poldka

Poldka Fanka BB :)

Odnośnie ubrania to tak jak dziewczyny piszą. Lepiej lżej ubrać i przykryć czymś delikatnym.
    A odnośnie spacerówki to moja też na początku nie chciała, ale w gondoli tak samo marudziła, bo za ciasno miała. Kilka dni w spacerówce na leżąco i się przyzwyczaiła. Tylko podłożyłam jej płaską poduszke i nie zapinam pasów. Teraz nawet po domu jeździ w spacerówce tak lubi :)

9. andzelika87

No mojego to tylko włoże i jest ryk bez pasów bez niczego, już sie zastanawiam czy odpowiedni wózek kupilam, a odnosnie ubrania dzien dnia mam dylemat, bo apaszke mu zalozylam to chyba potowki sie pojawily, raz jest zimny a raz cieply i spocony i badz tu czlowieku madry jak dzieciaka ubrac tym bardziej ze mieszkam po za miastem na wywiejewie zajde za dom wietrznie i nie przyjemnie, przed domem spokoj ale ile to mozna byc w jednym miejscu:baffled:

10. reklama
  11. Megami

No co Ty, apaszka przy 20 st? No mogły się potówki pojawić, mi by było gorąco. Hm, ja ubieram tak jak siebie, plus biorę pod uwagę fakt, że synowi w tej budzie nie wieje. Młody dziś krótki bodziak, długa bluzeczka, spodnie, skarpetki. Ja ten sam zestaw plus buty :-D w pogodę 20+ jeśli biorę go na kolana a siedzimy w słońcu, zakładam mu czapkę z daszkiem. Gdy ja mam krótki rękaw to syn również. Gdy śpi, a nie leży w słońcu to przykrywam tetrówką.

12. andzelika87

A widzisz człowiek uczy się całe życie, co poradzić pierwsze upragnione dziecko więc jestem ciemnotą w tych kwestiach:baffled:

Poleć forum