reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak ubrać na dwór?

G

goszczaca

Gość
Mam pytanie jak ubieracie swoje maleństwa w taką pogodę jak dziś bo odnosze wrazenie ze moje malenstwo jest za grubo ubrane :/ ma dresiaki i body na krotki rekaw
 
reklama
Moja ma tylko body cienkie na długi rękaw i bawełniane pół śpioszki plus letnia czapeczka. Do przykrycia mam awaryjnie pieluszkę flanelową.
 
A jaka u ciebie pogoda? Ubierz jak siebie plus coś weź awaryjnie w razie ochłodzenia.
 
no u mnie 26 st na słońcu w cieniu 21, możze było głupie pytanie ale odp przydatne dzięki
 
Aha, jeśli jeździ w gondoli to pamiętaj, że tam szybko robi się duszno jeśli słońce przygrzewa. Mój syn przez to ostatnio marudził.
 
no właśnie śpi jeszcze w gondolii choc juz sie nie miesci bo nogi podkurcza, a do spacerowki nie chce
 
Odnośnie ubrania to tak jak dziewczyny piszą. Lepiej lżej ubrać i przykryć czymś delikatnym.
A odnośnie spacerówki to moja też na początku nie chciała, ale w gondoli tak samo marudziła, bo za ciasno miała. Kilka dni w spacerówce na leżąco i się przyzwyczaiła. Tylko podłożyłam jej płaską poduszke i nie zapinam pasów. Teraz nawet po domu jeździ w spacerówce tak lubi :)
 
No mojego to tylko włoże i jest ryk bez pasów bez niczego, już sie zastanawiam czy odpowiedni wózek kupilam, a odnosnie ubrania dzien dnia mam dylemat, bo apaszke mu zalozylam to chyba potowki sie pojawily, raz jest zimny a raz cieply i spocony i badz tu czlowieku madry jak dzieciaka ubrac tym bardziej ze mieszkam po za miastem na wywiejewie zajde za dom wietrznie i nie przyjemnie, przed domem spokoj ale ile to mozna byc w jednym miejscu:baffled:
 
No co Ty, apaszka przy 20 st? No mogły się potówki pojawić, mi by było gorąco. Hm, ja ubieram tak jak siebie, plus biorę pod uwagę fakt, że synowi w tej budzie nie wieje. Młody dziś krótki bodziak, długa bluzeczka, spodnie, skarpetki. Ja ten sam zestaw plus buty :-D w pogodę 20+ jeśli biorę go na kolana a siedzimy w słońcu, zakładam mu czapkę z daszkiem. Gdy ja mam krótki rękaw to syn również. Gdy śpi, a nie leży w słońcu to przykrywam tetrówką.
 
reklama
A widzisz człowiek uczy się całe życie, co poradzić pierwsze upragnione dziecko więc jestem ciemnotą w tych kwestiach:baffled:
 
Do góry