reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

reklama
Macierzyństwo budzi się w głowie...zanim uświadomisz sobie jak bardzo tego pragniesz, pojawia się w uśmiechu mijanego na ulicy dziecka...a potem...rozwija się i dojrzewa...

W ubieglym miesiacu pierwszy raz zobaczylam jak to jest...
pragnac dziecka i wyczuwac wszystkie objawy jego pojawienia sie...
wszystkie objawy az po rozczarowanie ze to jeszcze nie teraz...
Czytam to forum od pewnego czasu i dopiero teraz zrozumialam co czuja kobiety ktore z wsciekloscia oznajmiaja ze "znowu przyszla @"...
Moj nowy cykl rozpoczal sie 6 wrzasnia... postanowilam prowadzic obserwacje temperatury...zastanawiam sie nawet nad testem owulacyjnym...
pozdrawiam;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-)Hej!
Moge sie dolaczyc (niestety). U mnie podobna sytuacja. Wszystkie objawy , owszem byly objawami ale nadchodzacego okresu. A opozniona @ i wysoka temperatura byly niczym innym jak tylko skutkiem tabletek.
Pozdrawiam:rofl2:
 
U mnie jest podobnie, ja na punkcie dzidzi szaleję, dosłownie, od niecałych dwóch tygodni. A instynkt zaczął się budzić kilka miesięcy temu. Wiem, wiem są bardzo małe szanse na efekty w pierwszym cylklu starań, wiem, że objawy jakie mam zwiastować mogą zarówno zafasolkowanie jak i @, co z tego, że to wszystko wiem, jak i tak mam nadzieję.....:-(
 
Hej Dziewczyny!!!
Ja juz chyba instynkt to mam od dziecka:-) jak byłam mała to wkładałam sobie poduszke pod bluzke i wyobrażałam sobie jak to jest nosić pod sercem mały skarb:) Ale zycie jest jakie jest niestety i już dwa lata staranek i nic...:-(
Ale dalej mam nadzieje że może kiedyś się uda...
Ośmiorniczka nasza Sandrahaha zaszła zdaje się w szóstym cyklu a pierwszym z mierzeniem tempki więc na jej przykładzie warto mierzyć, ja też musze się zmobilizować:tak: pozdrawiam:)
 
Macierzyństwo budzi się w głowie...zanim uświadomisz sobie jak bardzo tego pragniesz, pojawia się w uśmiechu mijanego na ulicy dziecka...a potem...rozwija się i dojrzewa...

W ubieglym miesiacu pierwszy raz zobaczylam jak to jest...
pragnac dziecka i wyczuwac wszystkie objawy jego pojawienia sie...
wszystkie objawy az po rozczarowanie ze to jeszcze nie teraz...
Czytam to forum od pewnego czasu i dopiero teraz zrozumialam co czuja kobiety ktore z wsciekloscia oznajmiaja ze "znowu przyszla @"...
Moj nowy cykl rozpoczal sie 6 wrzasnia... postanowilam prowadzic obserwacje temperatury...zastanawiam sie nawet nad testem owulacyjnym...
pozdrawiam;-)
Kochane wierzę, że Wam się wreszcie uda:tak:
Ja się starałam kilka miesięcy potem przerwałam bo jakiegoś doła załapałam, że się nie uda potem znowu staranka wznowione i przy pierwszym podejściu nie wyszło..Zdenerwowałam się, zamówiłam testy owulacyjne na allegro, zaczęłam mierzyc temperaturę, obserwowac swoje ciało i BĘC udało się:tak: Wierzę, że i na Was przyjdzie odpowiednia chwila:tak:
Jeszcze do niedawna nie moglam uwierzyc, że zostanę mamusią ale teraz.. jestem taka szczęśliwa:-)
 
U mnie jest podobnie, ja na punkcie dzidzi szaleję, dosłownie, od niecałych dwóch tygodni. A instynkt zaczął się budzić kilka miesięcy temu. Wiem, wiem są bardzo małe szanse na efekty w pierwszym cylklu starań, wiem, że objawy jakie mam zwiastować mogą zarówno zafasolkowanie jak i @, co z tego, że to wszystko wiem, jak i tak mam nadzieję.....:-(
No wlasnie niby wszystko wiadomo, niby wszystko sie wie ...:) a gdy przychodzi co do czego to rozum zasypia i tylko jedno nam w glowie - MOZE TO DZIDZI...
Postanowilam sobie ze od tego cyklu bedzie inaczej bo w poprzednim o malo co nie zwariowalam...Chociaz i tak wiem ze wystarczy by @ przyszla dzien pozniej ....ojojoj -znow bedzie szal...:))...

Hej Dziewczyny!!!
Ja juz chyba instynkt to mam od dziecka:-) jak byłam mała to wkładałam sobie poduszke pod bluzke i wyobrażałam sobie jak to jest nosić pod sercem mały skarb:) Ale zycie jest jakie jest niestety i już dwa lata staranek i nic...:-(
Ale dalej mam nadzieje że może kiedyś się uda...
Ośmiorniczka nasza Sandrahaha zaszła zdaje się w szóstym cyklu a pierwszym z mierzeniem tempki więc na jej przykładzie warto mierzyć, ja też musze się zmobilizować:tak: pozdrawiam:)
Acha :))... obserwujac wykresy temperatur dziewczyn stwierdzam ze TO mierzenie naprawde dziala :))...i chociaz wczasniej podchodzilam do tego sceptycznie (pewnie dlatego ze nie do konca wiedzialam o co w tym chodzi) teraz widze ze ma to rece i nogi...
Jesli samodyscyplina w mierzeniu moze ulatwic pojawienie sie Dzidzi to jestem ZA :))!

Kochane wierzę, że Wam się wreszcie uda:tak:
Ja się starałam kilka miesięcy potem przerwałam bo jakiegoś doła załapałam, że się nie uda potem znowu staranka wznowione i przy pierwszym podejściu nie wyszło..Zdenerwowałam się, zamówiłam testy owulacyjne na allegro, zaczęłam mierzyc temperaturę, obserwowac swoje ciało i BĘC udało się:tak: Wierzę, że i na Was przyjdzie odpowiednia chwila:tak:
Jeszcze do niedawna nie moglam uwierzyc, że zostanę mamusią ale teraz.. jestem taka szczęśliwa:-)
GRATULACJE!!!!!...:))))
Poczlapie sobie dzis do apteki po test owul... nigdy nie robilam...ale ciekawi mnie jego dzialanie...nie wiem kiedy bede miec nastepna @...bo po tabletkach moze byc roznie, ale zakladajac ze beda w miare regularne-zaczne ok 19...zobaczymy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny! slyszalam ze branie witamin dobranych specjalnie dla kobiet starajacych sie o dziecko pomaga w zajsciu w ciaze. Ja mieszkam obecnie w anglii i wlasnie zaczelam brac "Pregnacare Conception" i mam nadzieje ze mi sie uda :) Mam bardzo dlugie cykle - 42 dni, i podobno male endometrium.... :(
moze branie tego preparatu mi pomoze? Jak myslicie?
Czy ktoras z Was probowala czegos podobnego?
Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami!!!

Ah - i jeszcze jedno - co dla mezczyzn oprocz witaminy C ???;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mi kolezanka z forum polecila Sanatogen. W jednym opakowaniu masz 2 rozne komplexy witamin : dla Ciebie i dla m (czyli dla "Mother to Be" i osobno dla "Father to Be"). Jest tam wszystko co potrzeba. Sanatogen kupisz w Boots (online nawet).
Na endometrium dobrze jest wsuwac orzechy brazylijskie lub zwykle maslo orzechowe (ale nie nutelle) - 2, 3 lyzeczki dziennie.

Powodzenia

 
Ostatnia edycja:
Do góry