reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez DreamsAboutBaby, 9 Czerwiec 2005.

1. Eschenbach

Eschenbach 30-tki , przyszłe mamusie

Nie pracuje tzn nie wytwarza zadnych komorek jajowych?
    Moze trzba go zmusic do pracy jakimis lekami? A moze zmienic lekarza.... ja od listopada 2008 przerzucilam 6 lekarzy....

2. mmm...

mmm... Fanka BB :)

tak stwierdziła, pójdę jeszcze do niej w środę i zobaczę co powie na wyniki badań
    a ty długo już się starasz??

3. reklama
  4. Eschenbach

Eschenbach 30-tki , przyszłe mamusie

My staramy sie od jakis 4 lat... ale zaczelam chodzi po lekarzach od 11.2008...

5. mmm...

to trochę późno... zresztą s tego co piszą dziewczyny na innych wątkach lekarze nie bardzo się przejmują jak się do nich idzie po kilku miesiącach nieudanych starań

6. szara

szara Aktywna w BB

Mam pytanko. Staramy sie o drugie dziecko już ponad pół roku ale po każdym stosunku zaraz się podmywamy (wiele lat leczyliśmy wszystkie mozliwe infekcje tych okolic i jest to klucz do naszego sukcesu) na początku wątku dziewczyny polecają jednak półgodzinne leżakowanie czy myślicie że to działa? albo że ja od razu wypłukuje spermę że w ten sposób utrudniam? przecież niby co ma się dostać to sie dostanie od razu:sorry:
    Pierwsze dziecko udało nam sie od razu jak tylko zaczęliśmy sie starać

7. minula06

minula06 Początkująca w BB

Witam :)))) juz rok staramy sie o dziecko i narazie bezruzeltatow , przeszlismy juz bardzo duzo badan i wszystko jest ok ( juz mamy jedno dziecko ) , tydzien temu bylam u ginekologa , ktory zaproponowal mi HORMEEL , oczywiscie go kupilam i pije , chcialabym aby wypowiedzialy sie dziewczyny ktore mialy kontakt z tymi kropelkami , jakie byly rezultaty , ja pije go juz tydzien , czuje sie po nim super ale temperaturka stanela mi w miejscu , dzis mam juz 37 dzien cyklu a skoku brak :-(

8. mmm...

witam, chciałam zapytać czy któraś z was brała primolut nor i zaszła w ciążę??
    lekarka kazała mi stosować go od 16 do 25 dc, i mocno się starać o dzidzię, ale doczytałam że lek ten może nie dopuścić do implantacji a nawet uszkodzić płód, powinnam zacząć go brać jutro i nie wiem co robić, może ktoś mi coś poradzi??

9. Maagda_

Maagda_ ` Mama Łucji <3 ;*

Ja osobiście nie brałam, ale że lekarz wie co robi :) :tak::tak:

10. reklama
  11. Pati.b

Pati.b Fanka BB :)

a jaki jest sklad? bo wiem ze w ten sposob stosuje sie luteine lub duphaston... nie pomieszla twoja lekarka czegos?? jak to progesteron to jest ok

poczytalam w necie, niby to odpowiednik progesteronu ale jako cos w rodzaju sterydow i pisza ze nie brac w ciazy wiec ja bym nie brala i poszla do innego lekarza... jak masz watpliwosci, nie ufasz swojemu lekarzowi to idz na konsultacje do drugiego a nawet trzeciego..

a jakie masz wskazania do brania tego leku?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 Kwiecień 2010
  12. Joaśka20

Joaśka20 Gość

Hej:-)
    Znacie jakieś pozycje seksualne sprzyjające poczęciu dziecka?

Poleć forum