reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Madzia-tak z Zuzą zaszła w pierwszym cyklu po odstawieniu...
ja brałam bez przerwy na @ bo chodzi o to ,zeby zablokowac jajniki-zeby nie produkowały jajeczek...potem po odstawieniu dostałam @ jajnik wziął sie do pracy i mimo,ze gin powiedział,ze moga być blizniaki to miałam "tylko" 1 pecherzyk...w 10 d.c. zrobił mi usg potem w 12d.c sprawdził czy rośnie i potem w 16d.c. powiedział ,ze pękł i czekalismy na efekty-31 grudnia test pokazał II krechy
31 sierpnia urodziłam Zuzię :)

jak bedzie brała recepte na anty to zapytaj czy bedzie usg po odstawieniu i czy masz robić przerwę między opakowaniami...

powodzenia ;)

ja mam 32 lata i coraz mniej wiary ,ze jeszcze kiedys sie uda....
 
reklama
Moja mama - 26 lat temu - taką terapię miała - wtedy po już 8 latach starania poszła do kolejnej już pani doktor i ona to wymyśliła (mama miała nieregularne i bezowulacyjne cykle) i w pierwszym miesiącu po odstawieniu (brała 2 m-ce) beta wyszła dodatnia (wtedy nie było testów jak teraz) i oto jestem ;)
 
mama05 - mi się marzą bliźniaki :) Ja młoda tez już nie jestem za chwilkę 34 lata mi przyjdą..a chcę mieć trójkę dzieciaczków ... na razie mam tylko Synka :)
a starałaś się codziennie? bo mi lekarz powiedział ze mam sie starć co 2 dzien ..
 
Rysica-to super,ze mamie się udało i jesteś ;)))))))))

MADZIA- staralismy się co 2 dzień w 10,12 i 14d.c. :))
do dzis mam notes gdzie zapisywałam temp.bo mierzę ..i zaznaczone mam w które dni przytulania były :)

&&&&&&&&&&&& za blizniaki :)))
mi tez się marzy 3-czka,ale coś pod górkę-półtora roku walki i nic;(
1 poronienie w 7t.c. i 2 ciąże biochemiczne...
 
mama05-jeszcze damy rade :)
Ja jestem w szoku ze teraz dostałam te tabletki anty bo za pierwszym razem to ponad rok sie starałam i dopiero po tym roku udało się ..
Ale teraz chyba lekarz widzi że mało czasu ...
nie wiem ..Ale jeśli to ma pomóc to jestem za .
Ja sie ciesze tym co mam,ale fajnie by było miedz gromadkę małą :)
niestety w tych czasach zapomina sie o najważniejszym , a potem taka ja się budzę i widzę że wszystko mam , ale najważniejszego nie.. Mam żal do siebie bo z mężem byliśmy przed ślubem 6 Lat, a on chciał dziecko szybciej ...
 
Magda- ja z moim mężem po ślubie jestem prawie 8 lat(razem ponad 12lat) i zaczeliśmy sie starać zaraz po ślubie-jakoś pół roku po z Zuza urodziła się po 2giej rocznicy ślubu...

ja teraz jak byłam u gina-przed zaczęciem starań o 3 dziecko to od razu dał Cilest-na 3 cykle ,ale lipa-ani jednego pęcholka...
potem dostałam Clo-na owulkę(hormony) i też lipa-rosną i nie pekają ,tylko sie kurczą..a jak pękną to Clo tak upośledza śluzówkę-czyli endometrium ,ze nie ma się w co dzidzia zagniezdzic i ciąża "leci"....
brałam witaminki na endo ,ale jak widzisz .....lipa..
i tak zleciało 1,5 roku i nadal dzidzi pod sercem nie ma...;/
 
Madzia-tak z Zuzą zaszła w pierwszym cyklu po odstawieniu...
ja brałam bez przerwy na @ bo chodzi o to ,zeby zablokowac jajniki-zeby nie produkowały jajeczek...potem po odstawieniu dostałam @ jajnik wziął sie do pracy i mimo,ze gin powiedział,ze moga być blizniaki to miałam "tylko" 1 pecherzyk...w 10 d.c. zrobił mi usg potem w 12d.c sprawdził czy rośnie i potem w 16d.c. powiedział ,ze pękł i czekalismy na efekty-31 grudnia test pokazał II krechy
31 sierpnia urodziłam Zuzię :)

jak bedzie brała recepte na anty to zapytaj czy bedzie usg po odstawieniu i czy masz robić przerwę między opakowaniami...

powodzenia ;)

a to nie mit z tym ze po tabletkach ma się bliźniaki? Mój gin twierdzi , ze to mit.
 
mama05, a ty dostałaś taką terapie poniewarz nie jajeczkowałaś? czy miałaś owu ale w ciąże zajść nie mogłaś ?
 
witam,a więc we Wrześniu zaczynam starania o drugie dziecko , a ponieważ do tej pory nie mam rególarnych miesiączek lekarz przepisał mi terapie tabletkami antykoncepcyjnymi (logest) twierdzi że dzięki nim będę miała większe szanse na zajście w ciążę (terapia ma trwać 2 miesiące)
i tu do was pytanie Drogie Mamy :-)
Czy któraś z was miała taką terapie ? czy po niej ustabilizował wam się cykl ?
no i czy zaszłyście łatwo w ciążę ?:confused:
szybciej bys po cilest zaszła tak jak ja 4 miesiace brałam odrazu zaszłam w ciąże dziecko jest zdrowe nic sie nie dzieje szczególnego byłam dzis na badani czy ma przegrode nosową itp i lekarz powiedział książkowe dziecko
 
reklama
Do góry