reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Kamii150 to nie mit bo skoro "zablokujesz" jajniki to jest duuuża szansa ,ze i lewy i prawy wyprodukują jajeczko:))

Madzia-lekarz stwierdził,ze cos musi byc na rzeczy z owu skoro nie zachodzę i poniewaz nie chciał juz tracic czasu na monitoring kilku cykli to zalecił Cilest...i zaszłam:tak:
 
reklama
dziś byłam u lekarza . Potwierdził że będę je przyjmowała bez przerw .. Ale bez monitoringu .Stwierdził , że to nie potrzebne
 
Madzia-czyli Ty masz inna "terapię" antykoncepcją niż ja miałam..
powodzenia-oby zadziałała
c013.gif
 
hmm a ja sie zastanawiam czy taka terapia nie dała by rady się skrócić o jedno opakowanie bo sie doczekać nie mogę
 
Obecnie staram się małego (dłuzszy czas). wiesiołek, pozycje od tyłu albo z nogami w górze...podobno pomaga ale ja na razie nie zafasolkowałam :) zastanawiam nad zakupem monitora cyklu bo ostatnio w aptece widziałam reklamę cyclotestu czy jakoś tak :) powodzenia dziewczyny :)
 
Witam dziewczyny!
My staramy się o dzidziusia 2 lata i juz dawno zadałam mojemu ginowi pytanie czy te "domowe" sposoby coś dają. Ponoć w trakcie staranek trzeba zwyczajnie poleżeć spokojnie min 30 min. a stanie na głowie to tylko mit.
 
baby23...serio przy tylozgieciu pozycja "nogi na gorze" nie pomaga? bo ja tak caly czas robie...a mam tylozgiecie macicy:( choooolera :) nastepnym razem probuje po prostu poduszke po pupe.
 
Hej wszystkim!

Od niedawna popijam przywrotnik pospolity. Czytalam wiele na jego temat, a teraz chcialabym zapytac, czy sa wsrod Was te, ktore juz dluzej popijaja to ziolko i jakie macie opinie na ten temat.
 
Oj cos Was nie widac ;-) Ale zagladacie hehe

Dam Wam troche informacji na jego temat.

[h=2]Zastosowanie Przywrotnika:[/h]W tradycji ludowej przywrotnik nazywany jest „najlepszym przyjacielem kobiet”.

  • reguluje menstruacje,
  • zmniejsza obfite krwawienia menstruacyjne,
  • pomaga likwidować bóle menstruacyjne,
  • zmniejsza dolegliwości związane z menopauzą,
  • likwiduje stany zapalne w obrębie narządów rodnych (likwiduje niezbyt przyjemny zapach z narządów rodnych),
  • białe upławy
  • poprawia pracę mięśni (dzięki temu likwiduje przyczyny nietrzymania moczu) oraz przy różnego typach uszkodzenia mięśni, a także w przypadku uszkodzeniach mięśnia sercowego, pomocny także przy przepuklinach,
  • moczopędnie,
  • poprawia przemianę materii,
  • pobudza czynności żołądka, (nieżyt żołądka)
  • likwiduje nadmierną fermentacje jelitową, wzdęcia, skurcze (hamuje rozwój bakterii w przewodzie pokarmowym). Używa się go także przy nadkwasocie.
  • działa ściągająco (bardzo pomocny przy biegunkach)

    Przywrotnik zalecany jest kobietom mającym tendencję do poronień celu wzmocnienia wiązadeł macicznych – przed zajściem w ciążę należy pić sok lub napar z przywrotnika.


Tak wiec zachecam dziewczyny z zaburzeniami cyklu, hormonow itd. Pije od zeszlego cyklu. Owu przyszla bez wspomagaczy typu puregon czy clo. Jaki bedzie ten cykl? hmm mam nadzieje, ze jeszcze lepszy ;-)
 
reklama
Witam Dziewczyny,

chciałabym się dołączyć do Starających się bardzo oficjalnie, ale jednocześnie zadać pytanie tym, które stosują CASTAGNUS. Ja stosowałam miesiąc, przed @ podczas stosowania nie miałam bolesnych piersi prawie w ogóle. Następnie przerwałam jego stosowanie, ale teraz od tego cyklu (konkretnie chyba od 5dnia) do niego wróciłam. Powiem wam, że piersi bolą mnie od owulacji, sutki zmieniły kolor, są rozpulchnione, i skurcze w dole brzucha. Mimo, że do @ jeszcze aż 7 dni.

Czy któraś z Was też miała takie objawy podczas stosowania CASTAGNUSA?
 
Do góry